0

Aksominio balso pakerėta

Internetu: 10,99 €
Knygyne: 13,49 €*
Sutaupote: 2.50 € (19%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Aksominio balso pakerėta

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 384
  • ISBN ar kodas: 9786090305102

10.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

„Aksominio balso pakerėta“ – trečioji Lisos Kleypas romanų serijos apie Trevisų šeimą dalis.

Džekas Trevisas – kiekvienos moters svajonė. Jis charizmatiškas, bet turintis tvirtą nuomonę. Jo elgesys kiek senamadiškas, bet kartu jis labai šiuolaikiškas. Nors atrodo atsipalaidavęs, mėgsta savintis daiktus ir... kitus žmones. Išvaizdus tamsiaplaukis aksominiu balsu užburia kiekvieną šalia atsidūrusią merginą – milijonierius pelnė lengvabūdžio reputaciją, tačiau dėl to nė kiek nepergyvena… Iki kol visas kortas sumaišo jį aplankiusi nepažįstamoji su kūdikiu ant rankų.

Elos Varner gyvenimas kur kas sudėtingesnis – nuo pat vaikystės ji ir jos sesuo Tara buvo prižiūrimos griežtos motinos. Kad ir kaip stengėsi, Elai ne visada pavykdavo save ir seserį apsaugoti nuo motinos smurto protrūkių, tad vaikystė paliko gilias emocines žaizdas. Tačiau dabar viskas jau praeityje – šiandien ji vadovauja žurnalui, turi mylintį vaikiną ir yra laiminga.

Deja, viską pakeis motinos skambutis. Elos sesuo susilaukė kūdikio ir atsisako juo rūpintis. Anūko priežiūros atsisako ir senelė, tad visa atsakomybė už berniuką tenka tetai. Ela lieka viena su kūdikiu ant rankų, tačiau ji pasiryžusi išsiaiškinti, kas yra tikrasis vaiko tėvas.

Kai tėvo paieškos nuves ją prie milijonieriaus Džeko Treviso durų, Elos gyvenimas apvirs aukštyn kojomis. Galbūt saugūs santykiai su dabartiniu vaikinu išties nebuvo jos svajonių išsipildymas? Ar pažintis su Trevisu padės Elai atrasti tikrąją save? Ar gražuolis milijonierius Džekas pasirengęs prisiimti atsakomybę už savo veiksmų pasekmes?

Romanas „Aksominio balso pakerėta“ – meilės istorija, kuriai neįmanoma atsispirti. Nors Lisos Kleypas romanuose veikia tipiniai lovelasai vyrai ir Trevisas – ne išimtis, Elos personažas griauna ankstesnius pagrindinės veikėjos stereotipus.

„Kleypas sukūrė puikų šiuolaikinį meilės romaną, kuris dar ilgai bus aktualus. Kiekviena scena meistriškai apgalvota, visos emocijos tikros ir nesumeluotos. Net kai užversite knygą, negalėsite pamiršti čia sutiktų herojų. Ir skubėsite įsigyti kitų Lisos Kleypas knygų.“
Romantic Times

Iš anglų kalbos vertė Emilija Grigulaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu