0

Pirkėjų atsiliepimai

Aksominio balso pakerėta (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 5.99 SoldOut

Knygos "Aksominio balso pakerėta (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

„Aksominio balso pakerėta“ – trečioji Lisos Kleypas romanų serijos apie Trevisų šeimą dalis.

Džekas Trevisas – kiekvienos moters svajonė. Jis charizmatiškas, bet turintis tvirtą nuomonę. Jo elgesys kiek senamadiškas, bet kartu jis labai šiuolaikiškas. Nors atrodo atsipalaidavęs, mėgsta savintis daiktus ir... kitus žmones. Išvaizdus tamsiaplaukis aksominiu balsu užburia kiekvieną šalia atsidūrusią merginą – milijonierius pelnė lengvabūdžio reputaciją, tačiau dėl to nė kiek nepergyvena… Iki kol visas kortas sumaišo jį aplankiusi nepažįstamoji su kūdikiu ant rankų.

Elos Varner gyvenimas kur kas sudėtingesnis – nuo pat vaikystės ji ir jos sesuo Tara buvo prižiūrimos griežtos motinos. Kad ir kaip stengėsi, Elai ne visada pavykdavo save ir seserį apsaugoti nuo motinos smurto protrūkių, tad vaikystė paliko gilias emocines žaizdas. Tačiau dabar viskas jau praeityje – šiandien ji vadovauja žurnalui, turi mylintį vaikiną ir yra laiminga.

Deja, viską pakeis motinos skambutis. Elos sesuo susilaukė kūdikio ir atsisako juo rūpintis. Anūko priežiūros atsisako ir senelė, tad visa atsakomybė už berniuką tenka tetai. Ela lieka viena su kūdikiu ant rankų, tačiau ji pasiryžusi išsiaiškinti, kas yra tikrasis vaiko tėvas.

Kai tėvo paieškos nuves ją prie milijonieriaus Džeko Treviso durų, Elos gyvenimas apvirs aukštyn kojomis. Galbūt saugūs santykiai su dabartiniu vaikinu išties nebuvo jos svajonių išsipildymas? Ar pažintis su Trevisu padės Elai atrasti tikrąją save? Ar gražuolis milijonierius Džekas pasirengęs prisiimti atsakomybę už savo veiksmų pasekmes?

Romanas „Aksominio balso pakerėta“ – meilės istorija, kuriai neįmanoma atsispirti. Nors Lisos Kleypas romanuose veikia tipiniai lovelasai vyrai ir Trevisas – ne išimtis, Elos personažas griauna ankstesnius pagrindinės veikėjos stereotipus.

„Kleypas sukūrė puikų šiuolaikinį meilės romaną, kuris dar ilgai bus aktualus. Kiekviena scena meistriškai apgalvota, visos emocijos tikros ir nesumeluotos. Net kai užversite knygą, negalėsite pamiršti čia sutiktų herojų. Ir skubėsite įsigyti kitų Lisos Kleypas knygų.“
Romantic Times

Iš anglų kalbos vertė Emilija Grigulaitė


  • Autorius: Lisa Kleypas
  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090305102-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Aksominio balso pakerėta (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Aksominio balso pakerėta (knyga su defektais)", Lisa Kleypas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Lisa Kleypas su knyga "Aksominio balso pakerėta (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Aksominio balso pakerėta (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lisa Kleypas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Aksominio balso pakerėta (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Aksominio balso pakerėta (knyga su defektais)" perkama kartu