0

Aktoriai, aprengėjos ir scenos darbininkai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Aktoriai, aprengėjos ir scenos darbininkai

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • ISBN ar kodas: 9786090134993

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Aktoriai, aprengėjos ir scenos darbininkai" aprašymas

Knyga „Aktoriai, aprengėjos ir scenos darbininkai“ – jau ketvirtoji Nijolės Narmontaitės knyga apie teatrą ir jo užkulisius. Smagios istorijos ne tik pralinksmina, bet ir padeda geriau pažinti ypatingą ir kartu tokį artimą meno pasaulį.


Net neįtikėtina, kiek daug įdomių ir, svarbiausia, smagių istorijų nutinka aktoriams. Jų darbo užkulisiai visuomet ypatingai traukia žiūrovus. Aktorė Nijolė Narmontaitė aktorių ir kitų su teatru susijusių žmonių istorijas sudėjo jau į ketvirtą knygą iš serijos „Ko nematė žiūrovai“. Šį kartą aktorė ir rašytoja pasakoja apie aktorių, aprengėjų ir scenos darbininkų nuotykius. Pasak autorės, tai itin kūrybingos ir spalvingos asmenybės, tad nuotykių susijusių su jomis tikrai netrūksta.


Pradėjusi kalbinti savo kolegas teatre, ji išleido jau tris didelio populiarumo sulaukusias knygas: „Aktoriai, režisieriai ir kasininkės“, „Aktoriai, režisieriai ir studentai“, „Aktoriai, režisieriai ir gerbėjai“.


Ketvirtoji N. Narmontaitės knyga „Aktoriai, aprengėjos ir scenos darbininkai“ leidžia dar giliau pažinti bohemiško ir itin sunkaus darbo atmosferą. Aktorė pasakoja apie teatro darbuotojus, kurių nematome, tačiau jų daro rezultatus visada pastebime ir vertiname. O labiausiai šioje knygoje, kaip ir iki šiol išleistose, žavi humoras ir autentiški prisiminimai.


N. Narmontaitės knyga „Aktoriai, aprengėjos ir scenos darbininkai“ – išskirtinė. Aktorė yra kilusi iš Žemaitijos sostinės, Telšių, o 2019 metai paskelbti Žemaitijos metais. Todėl ji nusprendė bent dalelę Žemaitijos parodyti ir savo knygoje. N. Narmontaitė sako, kad Žemaitija yra tarsi jos gyvenimo užtaisas: „Gimiau Telšiuose, ten augau, mokiausi, šėliojau, svajojau, mylėjau ir, žinoma, šnekėjau žemaitiškai, pačia gražiausia pasaulyje kalba“. Dėl to knygoje „Aktoriai, aprengėjos ir scenos darbininkai“ aktorė jai nutikusias istorijas pasakoja žemaitiškai, taip, kaip pati anksčiau kalbėjo.


Nijolė Narmontaitė (g. 1959 m.) – lietuvių teatro, kino ir televizijos aktorė. Studijavo aktorinį meistriškumą Lietuvos valstybinėje konservatorijoje, vėliau dirbo Šiaulių dramos teatre, Kauno valstybiniame akademiniame dramos teatre, o 2001–2004 m. – LNK televizijoje, 2005 m. pradėjo vaidinti Lietuvos nacionaliniame dramos teatre ir Kauno valstybiniame dramos teatre bei „Džiugenos“ teatre. Šiuo metu yra laisvai samdoma aktorė. Vaidino TV serialuose  „Nekviesta meilė“, „Emilija“ ir „Be namų“.

Parašykite atsiliepimą apie "Aktoriai, aprengėjos ir scenos darbininkai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eseistika ir publicistika


Dažniausiai su "Aktoriai, aprengėjos ir scenos darbininkai" perkama kartu