0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Aktoriai, režisieriai ir gerbėjai. Ko nematė žiūrovai

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 9.99 SoldOut

Knygos "Aktoriai, režisieriai ir gerbėjai. Ko nematė žiūrovai" aprašymas

Ši knyga "Aktoriai, režisieriai ir gerbėjai. Ko nematė žiūrovai" – tai susitikimas su nepaprastai įdomiais aktoriais ir režisieriais (su kitais, nei jau pažįstate iš dviejų mano knygų „Aktoriai, režisieriai ir kasininkės“ ir „Aktoriai, režisieriai ir studentai. Ko nematė žiūrovai“).


Šįsyk kviečiu į pasimatymą su Vladu Bagdonu, Valda Bičkute, Nerijum Gadliausku, Dainium Gavenoniu, Gabija Jaraminaite, Nomeda Kazlaus, Kristina Kazlauskaite, Doloresa Kazragyte, Viktorija Kuodyte, Vyteniu Pauliukaičiu, Vladimiru Prudnikovu, Kostu Smoriginu, Dainium Svobonu, Alvydu Šlepiku, Ruta Lee.


Ši knyga "Aktoriai, režisieriai ir gerbėjai. Ko nematė žiūrovai " ir apie jus, gerbėjus, ir jūsų dovanas. Apie tai pasakoja Gražina Balandytė, Ilona Balsytė, Lina Bocytė-Garbačiauskienė, Bronius Bušma, Eglė Gabrėnaitė, Rimgaudas Antanas Karvelis, Virginija Kochanskytė, Eleonora Koriznaitė, Andrius Kulikauskas, Ramunė Kurienė, Inga Norkutė, Gytis Padegimas, Algirdas Romualdas Paulavičius, Kęstutis Povilaitis, Rasa Samuolytė, Genovaitė Urmonaitė, Regina Varnaitė, Adolfas Večerskis.


Pažvelkite į mus ir į save pro humoro prizmę – juk tai stiprių žmonių bruožas.


Nauja autorės knyga - Aktoriai,
režisieriai ir... (su)trauktinė. Ko nematė žiūrovai
.


  • Autorius: Nijolė Narmontaitė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 344
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090125878

Parašykite atsiliepimą apie "Aktoriai, režisieriai ir gerbėjai. Ko nematė žiūrovai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Aktoriai, režisieriai ir gerbėjai. Ko nematė žiūrovai", kurią skaitytojams dovanoja Nijolė Narmontaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Nijolė Narmontaitė su knyga "Aktoriai, režisieriai ir gerbėjai. Ko nematė žiūrovai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Aktoriai, režisieriai ir gerbėjai. Ko nematė žiūrovai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nijolė Narmontaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Aktoriai, režisieriai ir gerbėjai. Ko nematė žiūrovai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Aktoriai, režisieriai ir gerbėjai. Ko nematė žiūrovai" perkama kartu