0
Aktoriai, režisieriai ir gerbėjai. Ko nematė žiūrovai
9.99 OutOfStock

Aktoriai, režisieriai ir gerbėjai. Ko nematė žiūrovai

Turime sandėlyje
Informacija

Aktoriai, režisieriai ir gerbėjai. Ko nematė žiūrovai

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 344
  • ISBN ar kodas: 9786090125878

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Ši knyga "Aktoriai, režisieriai ir gerbėjai. Ko nematė žiūrovai" – tai susitikimas su nepaprastai įdomiais aktoriais ir režisieriais (su kitais, nei jau pažįstate iš dviejų mano knygų „Aktoriai, režisieriai ir kasininkės“ ir „Aktoriai, režisieriai ir studentai. Ko nematė žiūrovai“).


Šįsyk kviečiu į pasimatymą su Vladu Bagdonu, Valda Bičkute, Nerijum Gadliausku, Dainium Gavenoniu, Gabija Jaraminaite, Nomeda Kazlaus, Kristina Kazlauskaite, Doloresa Kazragyte, Viktorija Kuodyte, Vyteniu Pauliukaičiu, Vladimiru Prudnikovu, Kostu Smoriginu, Dainium Svobonu, Alvydu Šlepiku, Ruta Lee.


Ši knyga "Aktoriai, režisieriai ir gerbėjai. Ko nematė žiūrovai " ir apie jus, gerbėjus, ir jūsų dovanas. Apie tai pasakoja Gražina Balandytė, Ilona Balsytė, Lina Bocytė-Garbačiauskienė, Bronius Bušma, Eglė Gabrėnaitė, Rimgaudas Antanas Karvelis, Virginija Kochanskytė, Eleonora Koriznaitė, Andrius Kulikauskas, Ramunė Kurienė, Inga Norkutė, Gytis Padegimas, Algirdas Romualdas Paulavičius, Kęstutis Povilaitis, Rasa Samuolytė, Genovaitė Urmonaitė, Regina Varnaitė, Adolfas Večerskis.


Pažvelkite į mus ir į save pro humoro prizmę – juk tai stiprių žmonių bruožas.


Nauja autorės knyga - Aktoriai,
režisieriai ir... (su)trauktinė. Ko nematė žiūrovai
.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu