0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 15.24 SoldOut
Knygos "Aktualioji ekologija" aprašymas
Vadovėlis


Parašykite atsiliepimą apie "Aktualioji ekologija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Aktualioji ekologija, kurią skaitytojams dovanoja Kazimieras Pyragas, Kazys Sadauskas, Alfonsas Ramonas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kazimieras Pyragas, Kazys Sadauskas, Alfonsas Ramonas su knyga Aktualioji ekologija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Aktualioji ekologija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kazimieras Pyragas, Kazys Sadauskas, Alfonsas Ramonas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Aktualioji ekologija palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Aktualioji ekologija" perkama kartu