0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Akvilė. Neprašyk auksinės žuvelės plauti indų

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2019-08-08 Paulina

Nuostabi knyga....
Dovana mums, Akvile mylintiems zmonems.
Aciu Mamai.

Akvilė. Neprašyk auksinės žuvelės plauti indų


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 1.99 SoldOut
Knygos "Akvilė. Neprašyk auksinės žuvelės plauti indų" aprašymas
"Mama, o dabar išsitiesk, nusišypsok ir pripažink, kad gyvenimas ir tau, ir man yra nuostabus, ir geriau nereikia!!! Neprašyk auksinės žuvelės plauti indų."

Iš Akvilės laiško mamai


Akvilė Zavišaitė (1962–1991) – ryški asmenybė ir įdomi menininkė, palikusi savitą pėdsaką lietuvių dailės istorijoje. Jos legenda virtęs gyvenimas ir originalūs dailės darbai, eksponuoti Lietuvoje, Australijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, iki šiol audrina žmonių vaizduotę. Ši knyga – tai pasakojimas apie Akvilę jos pačios žodžiais, visiškai autentiški tekstai, liudijantys sudėtingą XX amžiaus pabaigos laiką.


Ritos Baltušytės, mamos, surinkti Akvilės laiškai draugams ir artimiesiems įgyja siužetą, virsta jaudinančia gyvenimo istorija. Tai tarsi laiškų romanas, kurio veiksmas rutuliojasi net trijuose žemynuose: pasakojama apie sovietmečio Lietuvos kasdienybę, apie pirmuosius to meto imigrantų žingsnius Australijoje ir bandymą ten įsitvirtinti, nuklystama net į JAV. O vėliau – žvilgsnis į Lietuvą ir pasaulį jau brandaus žmogaus akimis. Dar viena tema – žinoma, menas. Jauno žmogaus siekis perprasti meno paslaptis, siekti tobulumo ir neprapulti gyvenimo sumaištyje. „Veikėjai“ – po pasaulį išsibarstę šeimos nariai, draugai Lietuvoje ir Australijoje, – visi su savo dramatiškais likimais ir paslaptimis. Bet tvirčiausia visa vienijanti gija – Akvilės ir jos mamos Ritos ryšys. Jų artumas net būnant toli, atviri pokalbiai apie viską negali palikti abejingų. Nors šio gyvenimo romano atomazga išties tragiška, šviesus Akvilės optimizmas užkrečiamas, jis stiprina tikėjimą, kad visa, ką lemta žmogui patirti, turi prasmę.

Laiškus papildo atsiminimai, nuotraukos ir Akvilės darbų reprodukcijos, vaikystės piešiniai.


"Knyga nepretenduoja į išsamų dailininkės Akvilės Zavišaitės gyvenimo aprašymą ar kūrybos analizę. Tai tik priminimas apie trumpai gyvenusį jauną žmogų ir žvilgsnis į pasaulį jo akimis. Tai bandymas padėkoti Akvilei, kad ji mane pasirinko savo motina."

Rita Baltušytė

  • Autorius: Rita Baltušytė
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 488
  • Formatas: 16x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986169017

2019-08-08

Nuostabi knyga....
Dovana mums, Akvile mylintiems zmonems.
Aciu Mamai.

Parašykite atsiliepimą apie "Akvilė. Neprašyk auksinės žuvelės plauti indų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Akvilė. Neprašyk auksinės žuvelės plauti indų, kurią skaitytojams dovanoja Rita Baltušytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rita Baltušytė su knyga Akvilė. Neprašyk auksinės žuvelės plauti indų jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Akvilė. Neprašyk auksinės žuvelės plauti indų patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rita Baltušytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Akvilė. Neprašyk auksinės žuvelės plauti indų palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Akvilė. Neprašyk auksinės žuvelės plauti indų" perkama kartu