-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: JONINES2022
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS - naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Albertas Gurskas. Kaligrafijos meno versmės: tekstai Lietuvai

Kaina: 26,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 26.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Albertas Gurskas. Kaligrafijos meno versmės: tekstai Lietuvai " aprašymas

Albumas "Albertas Gurskas. Kaligrafijos meno versmės: tekstai Lietuvai" skirtas Lietuvos šrifto ir kaligrafijos mokyklos patriarcho profesoriaus Alberto Gursko kūrybai. Leidinyje pirmiausia atsispindi jo ieškojimai ir naujausi atradimai intymiausioje kaligrafijos srityje. Jame glaustai aptariami pagrindiniai dailininko kūrybinės evoliucijos tarpsniai, juose išryškėję stilistiniai ir formalūs pokyčiai. Glaudžiai siedamasis su abstrakčiais formalių struktūrų santykiais, su muzikaliomis linijomis, ritmais, formomis ir erdviniu tikrovės suvokimu, dailininko kaligrafinis mąstymas išsiskiria subtiliu harmonijos jausmu. Įdėmiau žvelgiant į išraiškingas A. Gursko kaligrafijas aiškėja, kad jausmai, vidiniai išgyvenimai nėra pagrindinis tikslas, kurį dailininkas siekia išreikšti meninės formos išbaigtumu ir harmonija išsiskiriančiuose kūriniuose.

Knyga "Albertas Gurskas. Kaligrafijos meno versmės: tekstai Lietuvai" skirta ne tik vaizduojamosios dailės mylėtojams, menininkams, tačiau ir kultūrininkams, plataus akiračio dailės ir humanitarinių specialybių dėstytojams, mokytojams, studentams, visiems kūrybinės inteligentijos atstovams, besidomintiems kaligrafijos meno subtilybėmis.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Albertas Gurskas. Kaligrafijos meno versmės: tekstai Lietuvai "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos memuarų knygos

Antanas Andrijauskas, Daliutė Ivanauskaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Albertas Gurskas. Kaligrafijos meno versmės: tekstai Lietuvai ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Albertas Gurskas. Kaligrafijos meno versmės: tekstai Lietuvai " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Albertas Gurskas. Kaligrafijos meno versmės: tekstai Lietuvai " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Albertas Gurskas. Kaligrafijos meno versmės: tekstai Lietuvai "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Antanas Andrijauskas, Daliutė Ivanauskaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Albertas Gurskas. Kaligrafijos meno versmės: tekstai Lietuvai " perkama kartu