0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Alberto Einšteino nušvitimai (serija "Mažieji Platonai")

Kaina internetu: 12,49 €
Kaina knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (11%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 12.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Alberto Einšteino nušvitimai (serija "Mažieji Platonai")" aprašymas

Knyga „Alberto Einšteino nušvitimai“ – tai serijos „Mažieji Platonai“ dar vienas pasakojimas vaikams. Šį kartą – apie mokslininką, mąstytoją Albertą Einšteiną, jo gyvenimą ir įspūdingą, dažnai kiek ekscentrišką mąstymą.

Knygoje „Alberto Einšteino nušvitimai“ pasakojama apie jaunąjį Albertą Einšteiną, kuris 1896 m. gavo labai rimtą ir svarbų įpareigojimą. Jis privalo pasirūpinti didžiulės Oktoberfesto mugės Miunchene apšvietimu. Viską reikia padaryti taip, kad šviesa užlietų visus patalpos kampelius vienu metu. Kol jaunasis Einšteinas skuba nuo vienos užduoties prie kitos, rodos, kad niekas nevyksta pagal planą. Ar jis gali laimėti šią kovą su visatos taisyklėmis? Gal jam padės sesuo Maja ar šuniukas Heinrichas? Gali būti, kad atsakymą rasti pavyks tik išsiaiškinus, ar koldūnas gali skristi greičiau už šviesą…

Stulbinantis fizikos pasaulis, gyvenimiškos problemos ir absurdiškos bei šmaikščios situacijos – viskas knygoje „Alberto Einšteino nušvitimai“ veda prie neįtikėtinų atradimų – čia rasite ir užuominą apie reliatyvumo teoriją ir diskusiją apie keliones laiku.

Pats filosofijos pagrindas yra išmokti galvoti apie mus supantį pasaulį. Būtent todėl visiškai nenuostabu, kad vaikai yra puikiausi filosofai. „Mažųjų Platonų“ knygų serija supažindina vaikus ir smalsius suaugusiuosius su garsių filosofų gyvenimais ir darbais. Nuo Sokrato iki Dekarto, Einšteino ar Vitgenšteino. Kiekvienoje serijos knygoje yra pasakojama įdomi, o dažniausiai ir juokinga istorija, pristatanti pagrindinius filosofinės minties principus, kuriuos papildo smagios iliustracijos. Pasakojamos istorijos nėra visai iš piršto laužtos – jos sutampa su kai kuriais filosofų ar mokslininkų gyvenimo įvykiais. Pavyzdžiui, tikras faktas, kad A. Einšteino tėvo įmonė rūpinosi Oktoberfesto apšvietimu 1886 metais, teigiama, kad labai prisidėjo ir jaunasis genijus.

Albertas Einšteinas (1879–1955) – Vokietijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų fizikas, suformulavęs reliatyvumo teoriją. Jis taip pat nemažai nuveikė kvantinės mechanikos, statistinės mechanikos ir kosmologijos srityse. 1921 metais gavo Nobelio premiją fizikos srityje už fotoelektrinio efekto išaiškinimą.

„Puikūs mąstytojai pateikti netikėtais rakursais.“

Kirkus Reviews (apie „Mažųjų Platonų“ seriją)

Frederic Morlo – prancūzų autorius. Jis buvo žonglierius ir svajojo tapti iliuzionistu. Šiandien jis – matematikas Politechnikos mokykloje Paryžiuje.

Iš prancūzų kalbos vertė Daina HabdankaitėParašykite atsiliepimą apie "Alberto Einšteino nušvitimai (serija "Mažieji Platonai")"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Filosofijos knygos

Frederic Morlo parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Alberto Einšteino nušvitimai (serija "Mažieji Platonai")", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Alberto Einšteino nušvitimai (serija "Mažieji Platonai")" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Alberto Einšteino nušvitimai (serija "Mažieji Platonai")" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Alberto Einšteino nušvitimai (serija "Mažieji Platonai")"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Frederic Morlo tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Alberto Einšteino nušvitimai (serija "Mažieji Platonai")" perkama kartu