0

Alberto Einšteino nušvitimai (serija "Mažieji Platonai")

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina Internetu: 8,99 €
Kaina Knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (26%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Alberto Einšteino nušvitimai (serija "Mažieji Platonai")

  • Serija: Mažieji Platonai
  • Leidėjas: Jonas ir Jokūbas
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 63
  • ISBN ar kodas: 9786098236026

2020-08-31 8.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Alberto Einšteino nušvitimai (serija "Mažieji Platonai")" aprašymas

Knyga „Alberto Einšteino nušvitimai“ – tai serijos „Mažieji Platonai“ dar vienas pasakojimas vaikams. Šį kartą – apie mokslininką, mąstytoją Albertą Einšteiną, jo gyvenimą ir įspūdingą, dažnai kiek ekscentrišką mąstymą.

Knygoje „Alberto Einšteino nušvitimai“ pasakojama apie jaunąjį Albertą Einšteiną, kuris 1896 m. gavo labai rimtą ir svarbų įpareigojimą. Jis privalo pasirūpinti didžiulės Oktoberfesto mugės Miunchene apšvietimu. Viską reikia padaryti taip, kad šviesa užlietų visus patalpos kampelius vienu metu. Kol jaunasis Einšteinas skuba nuo vienos užduoties prie kitos, rodos, kad niekas nevyksta pagal planą. Ar jis gali laimėti šią kovą su visatos taisyklėmis? Gal jam padės sesuo Maja ar šuniukas Heinrichas? Gali būti, kad atsakymą rasti pavyks tik išsiaiškinus, ar koldūnas gali skristi greičiau už šviesą…

Stulbinantis fizikos pasaulis, gyvenimiškos problemos ir absurdiškos bei šmaikščios situacijos – viskas knygoje „Alberto Einšteino nušvitimai“ veda prie neįtikėtinų atradimų – čia rasite ir užuominą apie reliatyvumo teoriją ir diskusiją apie keliones laiku.

Pats filosofijos pagrindas yra išmokti galvoti apie mus supantį pasaulį. Būtent todėl visiškai nenuostabu, kad vaikai yra puikiausi filosofai. „Mažųjų Platonų“ knygų serija supažindina vaikus ir smalsius suaugusiuosius su garsių filosofų gyvenimais ir darbais. Nuo Sokrato iki Dekarto, Einšteino ar Vitgenšteino. Kiekvienoje serijos knygoje yra pasakojama įdomi, o dažniausiai ir juokinga istorija, pristatanti pagrindinius filosofinės minties principus, kuriuos papildo smagios iliustracijos. Pasakojamos istorijos nėra visai iš piršto laužtos – jos sutampa su kai kuriais filosofų ar mokslininkų gyvenimo įvykiais. Pavyzdžiui, tikras faktas, kad A. Einšteino tėvo įmonė rūpinosi Oktoberfesto apšvietimu 1886 metais, teigiama, kad labai prisidėjo ir jaunasis genijus.

Albertas Einšteinas (1879–1955) – Vokietijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų fizikas, suformulavęs reliatyvumo teoriją. Jis taip pat nemažai nuveikė kvantinės mechanikos, statistinės mechanikos ir kosmologijos srityse. 1921 metais gavo Nobelio premiją fizikos srityje už fotoelektrinio efekto išaiškinimą.

„Puikūs mąstytojai pateikti netikėtais rakursais.“

Kirkus Reviews (apie „Mažųjų Platonų“ seriją)

Frederic Morlo – prancūzų autorius. Jis buvo žonglierius ir svajojo tapti iliuzionistu. Šiandien jis – matematikas Politechnikos mokykloje Paryžiuje.

Iš prancūzų kalbos vertė Daina Habdankaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Filosofija


Dažniausiai perkama kartu