0

Albinos žiema

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • ISBN ar kodas: 9789986166733

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Albinos žiema" aprašymas
Tai spalvinimo knygelė 3–6 metų vaikams. Kviečiame susipažinti su pelėda Albina ir kartu su ja džiaugtis žiema: lipdyti senį besmegenį, mokytis čiuožti pačiūžomis, puošti eglutę, kepti Kalėdų pyragą, keistis dovanėlėmis, ruoštis Naujųjų metų karnavalui... Smagios žiemos!

Parašykite atsiliepimą apie "Albinos žiema"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Albinos žiema, kurią skaitytojams dovanoja Nijolė Vilkišiūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Nijolė Vilkišiūtė su knyga Albinos žiema jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Albinos žiema patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nijolė Vilkišiūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Albinos žiema palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Albinos žiema" perkama kartu