0

Alchemiko darbas, arba tobulybės paieškos

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Alchemiko darbas, arba tobulybės paieškos

  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9786094690167

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Alchemiko darbas, arba tobulybės paieškos" aprašymas

Šioje knygoje "Alchemiko darbas, arba tobulybės paieškos" bulgarų kilmės filosofas ir dvasinis mokytojas Omraamas Mikhaelis Aivanhovas dalijasi mintimis apie dvasinį darbą, kurį turi atlikti kiekvienas žmogus, kuris nori gyventi pagal dieviškuosius įstatymus.

Omraamas Mikhaelis Aivanhovas mokėjo pažvelgti į pačias žmogaus esybės gelmes, matė visas žmogiškosios prigimties silpnybes ir stipriąsias savybes, todėl jo pamokos turėjo ypatingą vertę visiems, kurie siekė asmeninės transformacijos.


"Atsisakykite beprasmių kovų su kitais žmonėmis, su savo žmona, su savo vyru, su viršininku ir taip toliau. Imkite kovoti su visomis savo vidinėmis blogybėmis. Išsilaisvinkite iš jų.

Kai žmonės išgirsta apie vidinių vėjų, vidinių audrų, krioklių ar griaustinių įvaldymą, jie nustemba. Bet juk nieko nėra natūralesnio, belieka tik susipažinti su dvasinės alchemijos taisyklėmis, tada net nuodus, kurių yra jumyse, sugebėsite transformuoti ir jais pasinaudoti. Visus elementus ir jėgas galėsite skirti pasauliui, kad jis suklestėtų, ir sau – kad atgimtumėte ir nušvistumėte."


Omraam Mikhael Aivanhov


Iš prancūzų kalbos vertė Ramutė Vingilienė

Turinys

TURINYS


I. DVASINĖ ALCHEMIJA 9

II. ŽMOGUS KAIP MEDIS 19

III. CHARAKTERIS IR TEMPERAMENTAS 29

IV. GYVŪNŲ VIEŠPATIJOS PALIKIMAS 39

V. BAIMĖ 51

VI. STEREOTIPAI 63

VII. SKIEPAI 75

VIII. GYVYBINĖS ENERGIJOS PANAUDOJIMAS 85

IX. AUKA IR PASIAUKOJIMAS, ARBA MATERIJOS TRANSMUTACIJA 95

X. PUIKYBĖ IR DIEVIŠKOJI ŠLOVĖ   113

XI. IŠDIDUMAS IR NUSIŽEMINIMAS 129

XII. SEKSUALINĖS ENERGIJOS SUBLIMACIJA 145

Parašykite atsiliepimą apie "Alchemiko darbas, arba tobulybės paieškos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Alchemiko darbas, arba tobulybės paieškos, kurią skaitytojams dovanoja Omraam Mikhael Aivanhov. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Omraam Mikhael Aivanhov su knyga Alchemiko darbas, arba tobulybės paieškos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Alchemiko darbas, arba tobulybės paieškos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Omraam Mikhael Aivanhov. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Alchemiko darbas, arba tobulybės paieškos palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Alchemiko darbas, arba tobulybės paieškos" perkama kartu