0
Alefas
9.2 OutOfStock

Alefas

4.7
(3 įvertinimai)
Turime sandėlyje
2011-10-25 Varle

Kiekvienai knygai reikia subresti. Taip jis populiarus autorius, bet ne visi sugeba augti kartu su jo knygomis. \r\nMan tai si knyga kaip tik buvo.

Informacija

Alefas

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 372
  • ISBN ar kodas: 9785415022090

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Naujausia Paulo Coelho knyga jau lietuvių kalba!

Kai kurias knygas reikia skaityti. „Alefą“ – išgyventi.

Pakeiskite savo gyvenimą. Perrašykite savo likimą.

Pasaulinių bestselerių autorius Paulo Coelho sugrįžta su įspūdinga kelionės į save istorija – „Alefas“. Kaip ir pagrindinis skaitytojų pamilto romano „Alchemikas“ herojus, rašytojas išgyvena gilią tikėjimo krizę. Siekdamas dvasinio augimo ir atsinaujinimo jis nusprendžia iš naujo pradėti keliauti, eksperimentuoti, atkurti ryšį su jį supančia aplinka ir žmonėmis. Leidęsis į kelionę po Afriką, o vėliau į Europą ir Aziją Transsibiro geležinkeliu, Paulo iš tikro pradeda kelionę, kurioje atgimsta jo energija ir aistra. Būtent tada jis sutinka Hilalę. Jauną talentingą smuikininkę, kurią jis mylėjo prieš 500 metų ir kurią baimės vedinas išdavė, taip pasmerkdamas save šiame gyvenime nerasti tikrosios laimės. Kartu jie pradeda mistinę kelionę laiku ir erdve, pasirinkdami kelią, kuris moko mylėti, atleisti ir išdrįsti nugalėti neišvengiamus gyvenimo iššūkius.
Nuostabus ir įkvepiantis „Alefas“ kviečia kiekvieną iš mūsų pergalvoti asmeninės kelionės prasmę: ar tikrai esame ten, kur norime būti, ar darome tai, ką norime daryti?
2011-10-25 Varle

Kiekvienai knygai reikia subresti. Taip jis populiarus autorius, bet ne visi sugeba augti kartu su jo knygomis. \r\nMan tai si knyga kaip tik buvo.

2011-10-01 tim

skaitydamas, nepagavau tos skaitymo aistros. Kazko pritruko..

2011-09-09 Domino

Nesudomino

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu