⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Aleksandras Makedonietis. Didžiojo karvedžio išmintis

Kaina: 5,69 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 5.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Aleksandras Makedonietis. Didžiojo karvedžio išmintis" aprašymas

Nesenstančios vadovavimo pamokos pagal žmogų, sukūrusį imperiją.

Išskirtiniais vadovais vadiname tuos, kurie sugeba analizuoti problemas, geriausiai panaudoti išteklius, įkvėpti lojalumą ir kurti strategiją. Geresnio pavyzdžio už Aleksandrą Makedonietį istorijoje nerasime. Jo vadovavimo įgūdžiai buvo tokie nepaprasti, kad jų atgarsiai girdimi ir praėjus daugiau nei 2000 metų.

Knyga "Aleksandras Makedonietis - Didžiojo karvedžio išmintis" - supažindina su keturiais vadovavimo procesais, sąlygotais paties gyvenimo ir neįtikimų Makedonijaus karaliaus Aleksandro laimėjimų. Kiekvienas pavyzdys, susietas su dabartimi, perteikia neįkainojamas žinias, kurias mums paliko visų laikų garsiausias karvedys.

Iš anglų kalbos vertė Vytautė Olekaitė


  • Autorius: Lance B. Kurke
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2005
  • Knygos puslapių skaičius: 156
  • Formatas: 13x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-9725-6-4

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Aleksandras Makedonietis. Didžiojo karvedžio išmintis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vadybos knygos

Lance B. Kurke pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Aleksandras Makedonietis. Didžiojo karvedžio išmintis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Aleksandras Makedonietis. Didžiojo karvedžio išmintis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Aleksandras Makedonietis. Didžiojo karvedžio išmintis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Aleksandras Makedonietis. Didžiojo karvedžio išmintis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Lance B. Kurke tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Aleksandras Makedonietis. Didžiojo karvedžio išmintis" perkama kartu