0
Aleksas Žvirblis ir bjaurus dvokas
6.99 InStock

Aleksas Žvirblis ir bjaurus dvokas

  • Nuolaida knygai -25%
Internetu: 6,99 €
Knygyne: 9,29 €*
Sutaupote: 2.30 € (25%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Aleksas Žvirblis ir bjaurus dvokas

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 13x20, kieti vrišeliai
  • Puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9786090137543

6.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

„Aleksas Žvirblis ir bjaurus dvokas“ – vyresnio amžiaus moksleiviams skirta pamokanti nuotykių knyga apie beribę vaizduotę ir tikrą draugystę.

Aleksas Žvirblis – neeilinis mokinys. Pasirodo jis – besitreniruojantis slaptasis agentas bei vaikščiojantis melo detektorius. O jo partnerė Džes gali kalbėtis su gyvūnais ir juos suprasti. Kartu jie ieško atsakymo, kodėl jų draugai ir priešai pamažu virsta keistai mandagiais ir gerai išauklėtais moksleiviais? Ir kas už tai atsakingas?

Knygoje „Aleksas Žvirblis ir bjaurus dvokas“ netrūks gerų juokelių, linksmų situacijų ir komiškų mūsų superherojų nuotykių. Pasaulyje, kuriame vyrauja neigiamas požiūris į vaikų kitoniškumą ir dažnai kritiškai vertinamos jų klaidos, Aleksui, Džes ir išmintingajai auksinei žuvelei Bobui teks atsakinga užduotis.

Anglų rašytoja Jennifer Killick niekada nesvarstė rinktis rašytojos profesijos, tačiau kai baigė kūrybinio rašymo magistrantūros studijas, kito kelio neliko – juolab, kad jau studijuojant jai kilo idėja apie knygą „Aleksas Žvirblis ir bjaurus dvokas“. Sumanymu ji pasidalino su keliomis leidyklomis. Pirmasis bandymas išleisti knygą buvo nesėkmingas, todėl rašytoja knygą perrašė. Naujasis kūrinys tiko vienai leidyklai ir... Jennifer Killick tapo kylančia vaikų literatūros žvaigžde.

Šiandien ji gyvena Aksbridže, o jos namuose šurmuliuoja vaikai, gyvūnai ir visur mėtosi „Lego“ kaladėlės. Kai – o galbūt „jei“ – turi laiko, moteris dievina skaitymą, rašymą ir bėgimą. Mėgstamiausi jos daiktai yra knygos, medžiai ir minkštos šlepetės. Jennifer Killick sako, jog nėra nieko geriau už popietę, praleistą namuose su pižama, valgant tortą, siurbčiojant arbatą ir ieškant idėjų naujoms knygoms.

„Už linksmo ir įtraukiančio siužeto slepiasi istorija, pabrėžianti, kaip nelengva būti išskirtiniam ar kitokiam, ir kaip kartais sunku gyventi pasaulyje – ar lankyti mokyklą – kur kiti neturi vaizduotės, prilygstančios tavajai. Aleksas supranta, kaip greitai jį gali išduoti netikri draugai, o tikroji draugystė gali užsimegzti ten, kur jos nesitiki. <...> „Aleksas Žvirblis ir bjaurus dvokas“ yra užburiantis humoro ir nuoširdumo kokteilis. Puikus Jennifer Killick debiutas.“
Booklover Jo

Iš anglų kalbos vertė Eugenijus Ališanka

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu