0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Alergijos. Kovokite su jomis pasitelkdami dietą pagal kraujo grupę, 4 kraujo grupės kovos planai

Kaina internetu: 2,69 €
Kaina knygyne: 3,59 €*
Sutaupote: 0.90 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 2.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Alergijos. Kovokite su jomis pasitelkdami dietą pagal kraujo grupę, 4 kraujo grupės kovos planai" aprašymas

Daktaro Peterio J. D’Adamo knygoje „Alergijos: kovokite su jomis pasitelkdami dietą pagal kraujo grupę“ pateikiamas kovos planas apima:

• Dietą, tinkamą Jūsų kraujo grupei, kuri veikia alergijų atsiradimo šaltinį, sušvelnina uždegimus ir tiksliai nurodo mitybos veiksnius, skatinančius alergines reakcijas.

• Naują labai naudingų maisto produktų kategoriją, kuri yra galingas kovos su alergijomis ginklas jūsų kraujo grupei.

• Kraujo grupei tinkamų vitaminų, papildų ir žolelių, kurie padeda įveikti alergijas ir su jomis susijusias ligas, sąrašus.

• Keturių savaičių planą praktinių mitybos, pratimų ir gyvenimo būdo strategijų siekiant įveikti alergijas.Daktaras Peteris J. D’Adamo yra žymus gydytojas natūropatas, tyrinėtojas ir dėstytojas, naujoviškos knygų serijos apie taisyklingą mitybą autorius. Jo plataus masto moksliniai ir klinikiniai ryšio tarp kraujo grupės, sveikatos ir ligų tyrimai pelnė jam tarptautinį pripažinimą ir sukėlė ryškius pokyčius kovoje su įvairiomis ligomis. Autorius dirba Viltone (Konektikuto valstija). Jo knygos išverstos į daugiau kaip penkiasdešimt kalbų.Parašykite atsiliepimą apie "Alergijos. Kovokite su jomis pasitelkdami dietą pagal kraujo grupę, 4 kraujo grupės kovos planai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Alergijos. Kovokite su jomis pasitelkdami dietą pagal kraujo grupę, 4 kraujo grupės kovos planai", kurią skaitytojams dovanoja Dr. Peter J.D'Adamo, Catherine Whitney. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Dr. Peter J.D'Adamo, Catherine Whitney su knyga "Alergijos. Kovokite su jomis pasitelkdami dietą pagal kraujo grupę, 4 kraujo grupės kovos planai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Alergijos. Kovokite su jomis pasitelkdami dietą pagal kraujo grupę, 4 kraujo grupės kovos planai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dr. Peter J.D'Adamo, Catherine Whitney. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Alergijos. Kovokite su jomis pasitelkdami dietą pagal kraujo grupę, 4 kraujo grupės kovos planai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Alergijos. Kovokite su jomis pasitelkdami dietą pagal kraujo grupę, 4 kraujo grupės kovos planai" perkama kartu