TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Alergologija ir klinikinė imunologija

Kaina: 34,79 €
Kaina su kodu: 24,35 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 34.788 InStock
Į krepšelį

Knygos "Alergologija ir klinikinė imunologija" aprašymas

Visų specialybių medikai susiduria su pacientais, kuriems įtariamos ar nustatomos alerginės ligos. Maža to, kadangi sergamumas alerginėmis ligomis didėja, daug žmonių patys sau diagnozuoja „alergijas“, atsiranda daug moksliškai nepagrįstų alergijos tyrimų, kurie sulaukia didelės komercinės sėkmės.

Ši knyga „Alergologija ir klinikinė imunologija“ parengta siekiant atsakyti į dažniausiai kylančius klausimus apie įvairių alergenų sukeliamas alergines reakcijas, jų rizikos veiksnius, diagnostiką, gydymą ir profilaktiką.

Leidinys „Alergologija ir klinikinė imunologija“ skiriamas įvairių sričių gydytojams, rezidentams ir medicinos studijų programų studentams.

Autoriai: Laura Malinauskienė, Anželika Chomičienė, Kęstutis Černiauskas, Violeta Kvedarienė, Audra Blažienė, Rūta Dubakienė, Kotryna Linauskienė, Linas GriguolaParašykite atsiliepimą apie "Alergologija ir klinikinė imunologija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos medicinos knygos

Anželika Chomičienė, Kęstutis Černiauskas, Laura Malinauskienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Alergologija ir klinikinė imunologija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Alergologija ir klinikinė imunologija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Alergologija ir klinikinė imunologija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Alergologija ir klinikinė imunologija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Anželika Chomičienė, Kęstutis Černiauskas, Laura Malinauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Alergologija ir klinikinė imunologija" perkama kartu