0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Alergologija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 3.89 SoldOut

Knygos "Alergologija" aprašymas

Tai pirmas lietuviškas alergologijos vadovėlis. Jame autorė apibendrina savo patirtį, stebėjimus, pateikia savo krašto alergenų tyrimų duomenis, aprašo svarbiausias alergines ligas, jų gydymą bei profilaktiką. Vadovėlis skirtas aukštųjų mokyklų studentams medikams. Jis taip pat turėtų sudominti kiekvieną, neabejingą alergologijos problemoms.


  • Autorius: Rūta Dubakienė
  • Leidėjas: Žiburys
  • Išleidimo metai: 2002
  • Knygos puslapių skaičius: 255
  • Formatas: kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-524-32-6

Parašykite atsiliepimą apie "Alergologija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos medicinos knygos

Rūta Dubakienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Alergologija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Alergologija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Alergologija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Alergologija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rūta Dubakienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Alergologija" perkama kartu