0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Algirdas. Iš Kauno. Kuriant valstybę

Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 7.00 € (78%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-01-31 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Algirdas. Iš Kauno. Kuriant valstybę" aprašymas

Šis, antrasis, tomas „Algirdas. Iš Kauno. Kuriant valstybę“ pristato Algirdą Patacką – valstybininką, Kovo 11-osios signatarą, Nepriklausomybės ir laisvos dvasios adeptą (tad – aktyvų Čečėnijos draugą), aistringai (nesyk – ir „nedelikačiai“) ginantį krikščioniškąja, o kartu ir prigimtine baltiškąja moralę grįstą Gyvenimą, tiek politiniu valstybiniu lygmeniu, tiek visomis kitomis jo paraiškomis (taip pat ir privačių santykių).

Pasakojimą „Algirdas. Iš Kauno. Kuriant valstybę“, apimantį 1989–2000-uosius herojaus gyvenimo metus, autorė pina ir iš asmeninių, fragmentiškai dar spėtų įrašyti Algirdo Patacko prisiminimų, ir iš jo pasisakymų Seimo posėdžiuose, ir iš liudijimų spaudoje, bendražygių memuaruose, kitų šaltinių.


  • Autorius: Astrida Petraitytė
  • Leidėjas: Homo liber
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094461569

Parašykite atsiliepimą apie "Algirdas. Iš Kauno. Kuriant valstybę"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Memuarai apie visuomenę, politiką

Astrida Petraitytė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Algirdas. Iš Kauno. Kuriant valstybę", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Algirdas. Iš Kauno. Kuriant valstybę" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Algirdas. Iš Kauno. Kuriant valstybę" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Algirdas. Iš Kauno. Kuriant valstybę"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Astrida Petraitytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Algirdas. Iš Kauno. Kuriant valstybę" perkama kartu