⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Algirdas Julius Greimas. Asmuo ir idėjos, 1 tomas

Kaina: 16,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 16.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Algirdas Julius Greimas. Asmuo ir idėjos, 1 tomas" aprašymas

Knyga "Algirdas Julius Greimas. Asmuo ir idėjos, 1 tomas" skirta atskleisti žymaus semiotiko, mitologo, kalbininko, literatūros kritiko Algirdo Juliaus Greimo (1917-1992) asmenį. Skelbiami autobiografiniai jo rašiniai ir rinktiniai laiškai įvairiems asmenims, interviu ir pokalbiai su juo, pluoštas nuotraukų, su juo bendravusių asmenų prisiminimai, taip pat biografiniai tekstai apie jį. Didžioji dalis medžiagos lietuvių skaitytojui pateikiama pirmą kartą.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Algirdas Julius Greimas. Asmuo ir idėjos, 1 tomas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Filosofijos knygos

Arūnas Sverdiolas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Algirdas Julius Greimas. Asmuo ir idėjos, 1 tomas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Algirdas Julius Greimas. Asmuo ir idėjos, 1 tomas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Algirdas Julius Greimas. Asmuo ir idėjos, 1 tomas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Algirdas Julius Greimas. Asmuo ir idėjos, 1 tomas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Arūnas Sverdiolas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Algirdas Julius Greimas. Asmuo ir idėjos, 1 tomas" perkama kartu