0

Alhambros pasakos

  • Nuolaida knygai -27%
Kaina internetu: 6,49 €
Kaina knygyne: 8,79 €*
Sutaupote: 2.30 € (27%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Alhambros pasakos

  • Leidėjas: Trys nykštukai
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 13x16, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 188
  • ISBN ar kodas: 9789955078449

2020-11-30 6.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Alhambros pasakos" aprašymas

Knyga "Alhambros pasakos" pasakoja apie arabų užkariavimų laikus, kai musulmonai buvo užvaldę beveik visą Ispaniją. Irvingas rašo apie gražuoles maurų karalaites, paikus karalius, godžius teisėjus, stebuklingas liutnias, nelaimingas vaiduokles, rojaus sodus ir užkeiktus lobius. Šios puikios literatūrinės pasakos grakščiai, įmantriai ir su humoru perteikia atmosferą prabėgusių laikų, kai gyvenimas buvo trapus, nenuspėjamas ir tikras.

Parašykite atsiliepimą apie "Alhambros pasakos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pasakos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Alhambros pasakos, kurį parašė Vašingtonas Irvingas. Siūlome ne tik išsamų Alhambros pasakos aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vašingtonas Irvingas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Alhambros pasakos. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Alhambros pasakos dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Alhambros pasakos" perkama kartu