0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Alisa Stebuklų šalyje ir Veidrodžio karalystėje (Mažoji klasika)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-11-30 4.6 SoldOut

Knygos "Alisa Stebuklų šalyje ir Veidrodžio karalystėje (Mažoji klasika)" aprašymas

Maža mergaitė Alisa patiria dvi nuostabias keliones ir susipažįsta su keisčiausiais personažais.

Įdomybės prasideda, kai ji įkrinta į triušio urvą. Alisa sumažėja kaip nykštukė, vėliau užauga it milžinė, klauso besišypsančio katino patarimų, dalyvauja beprotiškoje arbatėlėje ir žaidžia savotišką kroketą. Dar daugiau nuotykių laukia atsidūrus kitapus veidrodžio, kur gyvena didžiulis kiaušinis Kliunkis Pliumpis ir kur Alisa gauna progą pasimatuoti karalienės karūną.


Sveiki atvykę į beprotiškai originalų Luiso Kerolio pasaulį! Kruopščiai atrinktos ir naujai apipavidalintos įstabaus grožio iliustracijomis geriausių pasaulyje pasakotojų istorijos sugrįžta tam, kad jaunuosius skaitytojus uždegtų magija, kurią išsaugojo per amžius.


  • Autorius:
  • Serija: Alisa stebuklų šalyje
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • Formatas: 13 x 19, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094033148

Parašykite atsiliepimą apie "Alisa Stebuklų šalyje ir Veidrodžio karalystėje (Mažoji klasika)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Alisa Stebuklų šalyje ir Veidrodžio karalystėje (Mažoji klasika)", kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų "Alisa Stebuklų šalyje ir Veidrodžio karalystėje (Mažoji klasika)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Alisa Stebuklų šalyje ir Veidrodžio karalystėje (Mažoji klasika)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Alisa Stebuklų šalyje ir Veidrodžio karalystėje (Mažoji klasika)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Alisa Stebuklų šalyje ir Veidrodžio karalystėje (Mažoji klasika)" perkama kartu