Papildoma -10% NUOLAIDA su kodu: BLACK ⭐⭐⭐⭐⭐ MASINIAI BLACK FRIDAY išpardavimai startavo! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Alisa Stebuklų šalyje (komiksas)

Kaina: 3,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-11-30 3.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Alisa Stebuklų šalyje (komiksas)" aprašymas

„Alisa Stebuklų šalyje“ – rašytojo Lewis Carroll istorija, kurią žino viso pasaulio vaikai ir suaugusieji skaitytojai. 1865-tais metais pasirodžiusi knyga kitų autorių buvo interpretuota daugybę kartų. Tokia yra ir pastaroji knygelė – komiksas, kurio iliustracijas nupiešė Simona Bursi, o tekstą pritaikė Russell Punter.

Paskui triušį į olą nusekusi Alisa pateko į fantastinį keistų ir nuostabių veikėjų pasaulį. Tradicinis Lewis Carroll istorijos siužetas papasakotas per įspūdingus paveikslėlius. Čia skaitytojai vėl susitiks Širdžių karalienę, Česyro katiną, kaljaną traukiantį vikšrą ir kitus pamiltus personažus. Alisa šioje knygoje vaizduojama švelnesnė, tačiau tokia pat šmaikšti ir smalsi.

Menininkės Simonos Bursi iliustracijos atgaivino vaizdingą pasaulį, puikiai užfiksavo veikėjų emocijas ir tapo tarsi puikiu įvadu į Lewis Carroll knygą „Alisa Stebuklų šalyje“. Russell Punter komiksui parengtas tekstas išlaikė originalo dvasią.

Russell Punter – Anglijoje gimęs knygų autorius ir iliustratorius. Prieš žengdamas į leidybos pasaulį jis koledže mokėsi dizaino meno. Russell Punter kuria savo knygas, o taip pat yra adaptavęs daugybę klasikos kūrinių, pradedant graikų mitais ir baigiant tokiomis istorijomis, kaip „Alisa Stebuklų šalyje“ ar „Karaliaus Saliamono kasyklos“. Grafinių romanų jauniesiems skaitytojams kūrimas – naujausias Russell Punter projektas.

Simona Bursi – vaikiškų knygų iliustratorė iš Italijos. Ji baigė kinematografijos magistro studijas Urbino universitete. Keletą metų gyveno Milane ir dirbo personažų dizainere bei animacijos dailininke įvairiose studijose. Taip pat ji kuria scenografijas, iliustruoja vaikiškas knygas ir bendradarbiauja su daugybe Italijos bei užsienio leidyklų. Simonos bibliografijoje tokios knygos, kaip „Alisa Stebuklų šalyje“, „Romeo ir Džiuljeta“, „Ozo šalies burtininkas“ ir kitos.

Iš anglų kalbos vertė Daiva Krištopaitienė.

Trumpi aprašymai ir nuotaikingi paveikslėliai sužavės bet kokio amžiaus skaitytojus. Rekomenduojame knygą įsigyti internetu ir leistis į stebuklingą istoriją. Ieškote kito žanro knygų? Pirkti online rasite leidinių įvairiems skoniams. Jų kainos draugiškos, o aprašymai, tokie kaip puslapių skaičius ir santrauka padės išsirinkti. Abejojantiems verta pavartyti ištraukas, pasidomėti skaitytojų atsiliepimais ir apžvalgomis, tada naudotis akcijomis bei išpardavimais ir įsigyti knygų pigiau.


  • Autorius:
  • Serija: Alisa stebuklų šalyje
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 104
  • Formatas: 17x26, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090141380

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Alisa Stebuklų šalyje (komiksas)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Komiksai vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Alisa Stebuklų šalyje (komiksas)", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Alisa Stebuklų šalyje (komiksas)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Alisa Stebuklų šalyje (komiksas)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Alisa Stebuklų šalyje (komiksas)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Alisa Stebuklų šalyje (komiksas)" perkama kartu