0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Alisos labirintai. Ieškok, surask ir suskaičiuok!

Kaina internetu: 7,59 €
Kaina knygyne: 9,39 €*
Sutaupote: 1.80 € (20%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-31 7.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Alisos labirintai. Ieškok, surask ir suskaičiuok! " aprašymas

Ar esi įžvalgus? Mėgsti neįveikiamus iššūkius? Jeigu taip, ši didžiulė knyga – kaip tik tau!

Nerk į Baltojo triušio olą su Alisa: tavęs laukianti stebuklų šalis dar keistesnė, nei gali įsivaizduoti! Vienintelis būdas ištrūkti – leistis į Alisos nuotykius Stebuklų šalyje, irtis per milžiniškus labirintus, kuriuose sutiksi keisčiausius kada nors gyvenime matytus personažus.

Skrybėlius, Češyro katinas, Vikšras, žiaurioji Širdžių Karalienė – ir šimtai kitų spalvingų būtybių – kaip reikiant pasistengs atitraukti tavo dėmesį. Bet nesileisk blaškomas: turi ieškoti, surasti ir suskaičiuoti juos visus, o tada pasitikrinti sprendimus knygos „Alisos labirintai. Ieškok, surask ir suskaičiuok!“ gale ir įsitikinti, kad nė vienas iš jų nepaspruko! Smagios ieškojimų kelionės!


  • Autorius: Agnese Baruzzi
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 56
  • Formatas: 24x32,kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955268253

Parašykite atsiliepimą apie "Alisos labirintai. Ieškok, surask ir suskaičiuok! "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių, galvosūkių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Alisos labirintai. Ieškok, surask ir suskaičiuok! ", kurį parašė Agnese Baruzzi. Siūlome ne tik išsamų "Alisos labirintai. Ieškok, surask ir suskaičiuok! " aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Agnese Baruzzi. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Alisos labirintai. Ieškok, surask ir suskaičiuok! ". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Alisos labirintai. Ieškok, surask ir suskaičiuok! " dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Alisos labirintai. Ieškok, surask ir suskaičiuok! " perkama kartu