0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Alternatyvi konstitucinė teisė

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Alternatyvi konstitucinė teisė


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 12.16 SoldOut
Knygos "Alternatyvi konstitucinė teisė" aprašymas

Kaip reta dinamiška Lietuvos konstitucinės teisės raida paskatino parengti antrąjį - pakeistą ir papildytą - šios knygos leidimą. Jame atsižvelgta į esminius Konstitucinio Teismo 2003-2005 m. pateiktus išaiškinimus ir konstituciškai reikšmingus įstatymų leidėjo naujadarus, pvz., Politinių partijų įstatymą, Asociacijų įstatymą (panaikinusį Visuomeninių organizacijų įstatymą), Pilietybės įstatymo ar Seimo statuto pataisas.
Nuo savo pirmtako antrasis leidimas skiriasi ir tuo, kad jame sutrumpintas įvadas, neliko kai kurių išnašų, atsisakyta išvadų ir apibendrinimų bei literatūros sąrašo. Todėl darbas šiek tiek prarado monografijai būdingų bruožų ir įgavo daugiau akademinėms studijoms tinkamo leidinio atspalvį. Manytina, kad dėl to ši studija turės didesnę perspektyvą.Parašykite atsiliepimą apie "Alternatyvi konstitucinė teisė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Alternatyvi konstitucinė teisė, kurią skaitytojams dovanoja Egidijus Šileikis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Egidijus Šileikis su knyga Alternatyvi konstitucinė teisė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Alternatyvi konstitucinė teisė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Egidijus Šileikis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Alternatyvi konstitucinė teisė palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Alternatyvi konstitucinė teisė" perkama kartu