0

Alternatyvioji medicina. Mitai ir tiesa: akupunktūra, homeopatija, chiromantija, gydymas žolelėmis

  • Nuolaida knygai -45%
3.0
(2 įvertinimai)
Kaina Internetu: 8,99 €
Kaina Knygyne: 16,25 €*
Sutaupote: 7.26 € (45%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2019-06-30 Dana

Puiki knyga tiems kurie sugeba suprasti kaip veikia mokslinis metodas ir mąsto racionaliai.

Informacija

Alternatyvioji medicina. Mitai ir tiesa: akupunktūra, homeopatija, chiromantija, gydymas žolelėmis

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 416
  • ISBN ar kodas: 9786090136003

2020-08-31 8.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Sveiki atvykę į alternatyvios medicinos pasaulį. Knyga „Alternatyvioji medicina. Mitai ir tiesa: akupunktūra, homeopatija, chiromantija, gydymas žolelėmis“ – tai viskas, ką turite žinoti apie alternatyviąją mediciną. O svarbiausia – ar ji iš viso veikia?


Daugybė žmonių tiki alternatyviąja medicina. Pavyzdžiui, princas Čarlzas yra ištikimas alternatyviosios medicinos gynėjas. Tačiau daugelis gydytojų mano, jog tai tiesiog prietarai ir laiko alternatyvius gydymo būdus pinigų švaistymu. Vis dėlto, kaip žinoti, ar šie metodai tikrai gydo? Ar kai kurie iš jų negali būti žalingi?

Galite tai sužinoti profesoriaus Edzard Ernst ir rašytojo bei žurnalisto Simon Singh knygoje „Alternatyvioji medicina. Mitai ir tiesa: akupunktūra, homeopatija, chiromantija, gydymas žolelėmis“.


Edzard Ernst yra pirmasis pasaulyje netradicinės medicinos profesorius, jis dešimtmetį skyrė kruopštiems alternatyvių gydymo būdų tyrimams. Rašant šią knygą jam į pagalbą atėjo Didžiojoje Britanijoje gerai žinomas mokslo žurnalistas ir kelių bestselerių autorius Simon Singh.


Knyga „Alternatyvioji medicina. Mitai ir tiesa: akupunktūra, homeopatija, chiromantija, gydymas žolelėmis“ yra sąžininga, nešališka ir kritiška. Daugiau nei 30 gydymo būdų čia detaliai ištirti ir įvertinti. Tai patys populiariausi netradicinės medicinos metodai: akupunktūra, aromaterapija, refleksologija, chiromantija, žolelės ir kiti. Knygoje „Alternatyvioji medicina“ rasite galutinį sprendimą – tai gydymas ar tik apgaulė? Galbūt pagaliau bus atsakyta moksliškai ir pagrįstai.


„Drąsi, protinga ir negailestingai racionali knyga.“

The Sunday Times


„Puikiai atsiskleidžia dviejų autorių gebėjimai. Tyrimas yra išsamus ir prilygsta teismo ekspertizei.“

Nature


„Autoritetinga, nors ir kontraversiška knyga apie tai, kas veikia, o kas ne. Būtina perskaityti, nors kai kas gali sukelti nerimą.“

Daily Mail


Edzard Ernst (g. 1948 m.) – gydytojas, tyrinėjantis alternatyviąją mediciną, pirmasis pasaulyje netradicinės medicinos profesorius, anksčiau dirbęs įprastą gydytojo darbą. Studijavo homeopatiją ir išbandė daugybę alternatyvių gydymo metodų. Pasaulyje žinomas kaip mokslininkas, pritaikęs mokslinius bandymus, kad įvertintų alternatyvių gydymo metodų veiksmingumą.


Simon Singh (g. 1964 m.) – populiarus britų žurnalistas, rašantis mokslo temomis, dirbo BBC, turi daktaro laipsnį dalelių fizikos srityje. Už dokumentinius filmus BBC yra gavęs apdovanojimų, taip pat yra kelių bestselerių autorius.


Iš anglų kalbos vertė Dalia Krištopaitienė

2019-06-30

Puiki knyga tiems kurie sugeba suprasti kaip veikia mokslinis metodas ir mąsto racionaliai.

2019-03-29

Subjektyvios kritikos rinkinys. Išvados paremtos labai paviršutiniškomis žiniomis.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu