0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ambasadorius. Tarnyba savo valstybei svetur

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Ambasadorius. Tarnyba savo valstybei svetur


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 3.89 SoldOut
Knygos "Ambasadorius. Tarnyba savo valstybei svetur" aprašymas

Knygoje "Ambasadorius. Tarnyba savo valstybei svetur" gerai žinomas lietuvių istorikas ir diplomatas Alfonsas Eidintas gilinasi į diplomatinės mašinos mechanizmą ir išskiria joje vieną svarbiausių figūrų - ambasadorių. Autorius, remdamasis ir asmenine ambasadoriavimo JAV, Kanadoje ir Izraelyje patirtimi, ir pasaulinės literatūros pavyzdžiais, parodo, kaip keičiantis pačiam diplomatijos metodui ir jos aplinkai kito ir ambasadoriaus vaidmuo. Apžvelgęs ambasadoriaus paruošimo ir pasiruošimo darbui užsienio šalyje procesą, A. Eidintas iškelia ambasadoriaus parinkimo problemą: karjeros ar politinio paskyrimo ambasadorių atranka yra naudingesnė valstybei, kurie ambasadoriai reikalingesni, kokie šių paskyrimų minusai ir pliusai.


Knygoje "Ambasadorius. Tarnyba savo valstybei svetur" atskleidžiamas ambasadoriaus, kaip tautų tarpininko, vaidmuo, veikla, jo, kaip šalies diplomatinės įstaigos užsienyje vadovo, vadybininko, organizatoriaus ir savotiško valstybės patarėjo, funkcijos, nevengiama ir konkrečiais pavyzdžiais parodyti, ką ir kaip daro ambasadorius ekonomikos, politikos, kultūros srityse, kaip į tai reaguoja jo šeima, kaip keičiasi jo gyvenimas sugrįžus į tėvynę. Čia pirmą kartą pateikiami Lietuvos ambasadorių užsienio šalyse atsakymai ir požiūriai, nuomonės ambasadoriaus vaidmens šiuolaikinėje diplomatijoje klausimais, gausu įdomybių ir net kurioziškų istorijų iš ambasadorių gyvenimo.

Leidinys gausiai iliustruotas.


Parašykite atsiliepimą apie "Ambasadorius. Tarnyba savo valstybei svetur"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ambasadorius. Tarnyba savo valstybei svetur, kurią skaitytojams dovanoja Alfonsas Eidintas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Alfonsas Eidintas su knyga Ambasadorius. Tarnyba savo valstybei svetur jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ambasadorius. Tarnyba savo valstybei svetur patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alfonsas Eidintas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ambasadorius. Tarnyba savo valstybei svetur palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ambasadorius. Tarnyba savo valstybei svetur" perkama kartu