0

Ambraso architektų biuras. Darbai 1998-2014

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Ambraso architektų biuras. Darbai 1998-2014

  • Leidėjas: Lapas
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 23x28, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099548418

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Ambraso architektų biuras. Darbai 1998-2014" aprašymas

Knyga „Ambraso architektų biuras. Darbai 1998–2014“ – tai dvikalbis albumas, pristatantis A. Ambraso architektų biuro kūrybą, pripažintą tiek Lietuvos, tiek užsienio profesionalų. Jame pateikiama ne architekto biografija, o brėžiniai, eskizai, vizualizacijos, įgyvendintų projektų nuotraukos, projektų aprašai – visa tai supažindina su įdomiu architektūros kūrybos procesu ir leidžia architektūrą pamatyti kaip kultūros reiškinį.

„Leisti knygą sumąstė patys architektai, pradėjo maketuoti, dėlioti vizualinius pasakojimus apie objektus – tiek realizuotus, tiek likusius idėjiniame lymenyje, tarsi pasiūlymus miestams, vizijas, kaip jie galėtų vystytis toliau. Pirminį didelį darbą suvaldant medžiagą atliko Dovilė Krikščiūnaitė kartu su studijos vadovu A. Ambrasu. Vėliau pakvietėme Zigmantą Butautį, kad neknyginį architektų maketą paverstų profesionaliu leidininiu – solidžiu, tačiau ne „sunkiasvoriu“ architektūros albumu. Manau, šie skirtingi požiūriai į knygą ir į architektūrą bei aistringos diskusijos proceso metu ir lėmė rezultatą, kuris džiugina.“
Leidyklos „Lapas“ vadovė Ūla Ambrasaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Ambraso architektų biuras. Darbai 1998-2014"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ambraso architektų biuras. Darbai 1998-2014, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Dovilė Krikščiūnaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Dovilė Krikščiūnaitė su knyga Ambraso architektų biuras. Darbai 1998-2014 jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ambraso architektų biuras. Darbai 1998-2014 patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Dovilė Krikščiūnaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ambraso architektų biuras. Darbai 1998-2014 palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Ambraso architektų biuras. Darbai 1998-2014" perkama kartu