BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Amelija ir senojo rūsio paslaptis. Pasakojimai, lavinantys skaitymo įgūdžius

Kaina: 4,69 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-09-30 4.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Amelija ir senojo rūsio paslaptis. Pasakojimai, lavinantys skaitymo įgūdžius" aprašymas

Amelijos rankose – paslaptinga sena skrynelė! Kas, jei ne lobis turėtų būti slepiamas tokioje skrynelėje! Ir tai dar ne viskas! Amelija pasiryžusi parodyti draugėms seną rūsį, kuriame tikrai turi slypėti paslapčių! Kaip mergaitės ieškojo lobio ir kas nutiko sename rūsyje, sužinosite perskaitę šį smagų pasakojimą.

Didelis šriftas ir įdomus tekstas paskatins jaunuosius skaitytojus pagerinti savo skaitymo įgūdžius.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Amelija ir senojo rūsio paslaptis. Pasakojimai, lavinantys skaitymo įgūdžius"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokomosios, edukacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Amelija ir senojo rūsio paslaptis. Pasakojimai, lavinantys skaitymo įgūdžius", kurį pristato Agata Giełczyńska-Jonik. Siūlome ne tik išsamų "Amelija ir senojo rūsio paslaptis. Pasakojimai, lavinantys skaitymo įgūdžius" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Agata Giełczyńska-Jonik. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Amelija ir senojo rūsio paslaptis. Pasakojimai, lavinantys skaitymo įgūdžius". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Amelija ir senojo rūsio paslaptis. Pasakojimai, lavinantys skaitymo įgūdžius" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Amelija ir senojo rūsio paslaptis. Pasakojimai, lavinantys skaitymo įgūdžius" perkama kartu