0

Pirkėjų atsiliepimai

Amerika be dangoraižių. Bastūnės liudijimai 2

Kaina: 4,39 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 4.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Amerika be dangoraižių. Bastūnės liudijimai 2" aprašymas

Antroji po pasaulį motociklu keliaujančios Eglės Gerulaitytės knyga „Amerika be dangoraižių. Bastūnės liudijimai 2“ pasakoja apie Eglės keliones po Šiaurės Ameriką ir Karibų šalis. Netradicinis požiūris, nuolatinis nuotykių troškimas tiesiog veržiasi iš knygos puslapių ir dar kartą įrodo pačios autorės žodžius, kad tik metusi kelią dėl takelio ji atrado kelionių žavesį.


Kelionės dienoraštis „Amerika be dangoraižių“ – tai antrasis Eglės Gerulaitytės pasakojimas apie keliones motociklu. Pirmoji knyga „Bastūnės liudijimai“ (2017 m.) atskleidė autorės nuotykius Pietų Amerikoje, o ši pasakoja apie įspūdingas Šiaurės Amerikos ir Karibų šalių vietoves, kurias pasiekti įmanoma tik keliaujant panašiai kaip autorė – motociklu, bekele – šios vietos neprieinamos jokiam lėktuvui, traukiniui, o dažnai ir automobiliui.


Skaitytojams Eglė Gerulaitytė pasakoja apie savo nepaprastus susitikimus su aligatorių medžiotojais, vudu raganomis, Niufaundlendo žvejais, indėnais Meksikoje ir Gvatemaloje. Ji keliauja ir į socialistinę Kubą, ir į Uolinius kalnus, bendrauja su mažiausių Karibų salų gentimis, navahų pėdsekiais ar Kolorado elnių medžiotojais, sutinka Oklahomos galvijų piemenis ir Luizianos pelkių raganas. Istorijos kartais atrodo neįtikėtinos - tai pasauliai, kurių neįmanoma pažinti keliaujant įprastai, žmonės, kurių nesutiksi būdamas tiesiog turistas.


Smėlio audros, pūgos, stingdantis šaltis, nepakeliamas karštis, neprognozuojama bekelė... Eglė Gerulaitytė patyrė viską, kas tik įmanoma, darė klaidų, pasitikėjo žmonėmis ir ieškojo savęs. Knygoje „Amerika be dangoraižių“ ji pasakoja savo istoriją, kurioje ryškiausiai spindi paprastų paprasčiausia tiesa – žmonės visur panašūs. Turint galvoje visus gyvenimo, aplinkybių ir patirčių skirtumus, vis tiek visi išlaiko esminius žmogiškumo bruožus – visi žmonės iš prigimties yra geri ir visi trokšta tų pačių dalykų.„Lyg pats būčiau keliavęs – tos pačios pažįstamos baimės, tie patys klausimai ir vienintelis atsakymas – eiti, važiuoti, dabar. Skaitytojai, sėskite ant motociklo Eglei už nugaros, ji jus smagiai pavėžins bekelėmis po Ameriką ir labai daug ką papasakos!“


Keliautojas, rašytojas Dainius Kinderis


Eglė Gerulaitytė (g. 1985 m.) – keliautoja, rašytoja, žurnalistė. Išleido dvi knygas apie savo keliones motociklu po Pietų ir Šiaurės Ameriką.


E. Gerulaitytė Vilniaus universitete studijavo filosofiją, vėliau – tarptautinius santykius. Studijas metė ir išvyko į Pietų Ameriką motociklu. Šiuo metu užsidirba rašydama straipsnius įvairiems Lietuvos ir užsienio leidiniams, tarp jų „BBC Travel“, „Adventure Motorcycle“, „Bust“, „ADV Pulse“ ir kiti JAV, Kanados, Didžiosios Britanijos leidiniai. Ji ir toliau keliauja, tik dabar tai daro ne viena, o su savo gyvenimo ir kelionių draugu.


  • Autorius: Eglė Gerulaitytė
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 280
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094663802

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Amerika be dangoraižių. Bastūnės liudijimai 2"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie keliones

Eglė Gerulaitytė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Amerika be dangoraižių. Bastūnės liudijimai 2", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Amerika be dangoraižių. Bastūnės liudijimai 2" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Amerika be dangoraižių. Bastūnės liudijimai 2" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Amerika be dangoraižių. Bastūnės liudijimai 2"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Eglė Gerulaitytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Amerika be dangoraižių. Bastūnės liudijimai 2" perkama kartu