0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Amerikiečių kalbos pokalbiai ir žodynas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 5.78 SoldOut

Knygos "Amerikiečių kalbos pokalbiai ir žodynas" aprašymas

Populiariausia pasaulyje serija. Daugiau kaip 1200 pagrindinių frazių ir virš 2300 naudingų žodžių. Vertingos gramatikos taisyklės ir vietinių žmonių autentiški dialogai.
Knygą sudaro šie skyriai: Pagrindinės frazės; Apgyvendinimas; Maitinimas; Kelionės; Informacija turistams; Laisvalaikis; Parduotuvės ir paslaugos; Sveikata; Lietuvių-anglų ir anglų-lietuvių kalbų žodynai; Informacija.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Euroknyga
  • Išleidimo metai: 2004
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 10x14, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-617-06-3

Parašykite atsiliepimą apie "Amerikiečių kalbos pokalbiai ir žodynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Amerikiečių kalbos pokalbiai ir žodynas", kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga "Amerikiečių kalbos pokalbiai ir žodynas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Amerikiečių kalbos pokalbiai ir žodynas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Amerikiečių kalbos pokalbiai ir žodynas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Amerikiečių kalbos pokalbiai ir žodynas" perkama kartu