Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Amerikos purvas

4.8
(6 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -32%
Kaina internetu: 14,99 €
Kaina knygyne: 21,99 €*
Sutaupote: 7,00 € (32%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-03-20 Irma


2022-05-31 14.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Amerikos purvas" aprašymas

Amerikiečių autorės Jeanine Cummins romanas „Amerikos purvas“ pasakoja apie motiną su vaiku, bandančius pabėgti iš Meksikos ir pasiekti JAV. Jų saugus gyvenimas sugriuvo susidūrus su narkotikų kartelio vadeiva. Istorija apie niekada neblėstančią viltį iš karto sulaukė didelio populiarumo ir buvo paskelbta geriausia „Amazon“ knyga 2020-ųjų sausį.

Vakar Lidija buvo mažo ir jaukaus knygyno savininkė.
Vakar Lidija buvo ištekėjusi už nuostabaus vyro.
Vakar Lidija buvo kartu su tais, kuriuos myli.

Šiandien aštuonerių metų sūnelis Luka yra vienintelis jai likęs turtas.

Tai dėl jo Lidija nešiojasi paslėptą mačetę.
Tai dėl jo Lidija pasirengusi keliauti ant greitojo traukinio stogo.
Tai dėl jo Lidija ras jėgų pabėgti.

„Amerikos purvas“ prasideda kraupiomis žudynėmis Akapulke, Meksikoje. Kartu su sūneliu pasislėpusi knygyno savininkė Lidija klausosi, kaip samdyti narkotikų kartelio žudikai jų ieško. Galiausiai nusikaltėliai pasitraukia palikę šešiolika nekaltų aukų.

Dabar moteris bei vaikas yra priversti bėgti iš šalies, nes itin galingas vyras jų ieško ir yra pasiryžęs užbaigti pradėtas žudynes. O juk Chavjeras kažkada buvo Lidijos klientas ir draugas. Jie kalbėdavosi apie mylimiausias knygas, užmezgė ryšį. Atrodė, kad gyvenime viskas gerai, kol vieną dieną Lidijos vyras žurnalistas Sebastjanas paskelbė demaskuojantį straipsnį apie Chavjerą – naujo narkotikų kartelio, agresyviai plečiančio įtaką mieste, vadeivą. Diena, kai straipsnis buvo išspausdintas, pakeitė šeimos gyvenimą. Lidijos šeima išžudyta, o moteris neturi laiko gedėti. Čia prasideda jos ir sūnaus kelionė Jungtinių Amerikos Valstijų link. Tik ten jie tikisi pasislėpti nuo Chavjero smogikų.

Lidija ir Luka lenktyniauja su laiku, valdžia ir žudikais vienu metu. Veikėjų patiriami sunkumai privers skaitytojus sulaikyti kvapą. Per šią kelionę jie slėpėsi, miegojo skirtingose vietose, bėgo nuo pavojingų žmonių, šoko į traukinius, kėlė pavojų savo gyvybėms ir sutiko labai skirtingų pakeleivių, kurie dalijosi savo gyvenimo istorijomis. Visi jie nuo kažko bėga, bet išlieka vienas vienintelis klausimas – kur nubėgs ir ką ten ras.

Jeanine Cummins – amerikiečių rašytoja, išleidusi keturias knygas. Kurdama romaną „Amerikos purvas“ autorė ieškojo medžiagos Meksikoje, lankėsi migrantų prieglaudose ir našlaičių namuose, apklausė humanitarinės pagalbos darbuotojus ir teisininkus bei savanoriavo valgykloje. Pagal šią knygą bus statomas filmas.

Iš anglų kalbos vertė Marija BogušytėKiti taip pat domėjosi


2022-03-20

2022-01-31

BUM!!! Romano pradžia tikras bombos sprogimas! Ji pribloškia ir nuginkluoja, o tuomet jau nebeįmanoma sustoti. Stiveno Kingo atsiliepimas tiesiai į dešimtuką: „Kas perskaitys pirmus 7 knygos puslapius, ją baigs skaityti iki galo“.

Chm, patikrinau, ar tai tikrai romanas... Mane jie retai prikausto. Pagalvojau, jei tokie būtų romanai, nebereikėtų nei siaubo knygų, nei detektyvų. Tačiau toliau tikrai viskas virsta į romaną primenančią knygą. Čia susipina tamsiausia žmonių prigimties pusė su pačiu nuostabiausiu ir stipriausiu jausmu – meile savo vaikui.

Normalus, gražus šeimyniškas gyvenimas tiesiog per vieną akimirką apsiverčia aukštyn kojomis ir daugiau niekada negalėsi jaustis rami, daugiau niekada nesužinosi ką reiškia saugumas, niekada nenustosi tikėtis, kad tai nėra paskutinė diena, kai matai savo vaiką... Per vieną akimirką iš verslininkės tampi bėgle, o netrūkus ir imigrante be cento kišenėje...

Užverčiau knygą ir nerandu sau vietos. Lyg ir pykstu, kad per greitai perskaičiau, nepasimėgavau, neišrašiau patikusių citatų (jų buvo ne viena), tiesiog „suvalgiau“ ją paskubomis. Lyg ir džiaugiuosi, kad dabar jau nebebus trukdžių dirbti ir vakaroti su vyru, nes knyga atėmė per daug laisvo laiko. Nežinau ko liko daugiau pabaigoje, kartėlio ar palengvėjimo. Bet pamąstymų liko tikra galybė...

Netiks itin jautrioms sieloms, ypač turinčioms vaikų. Tačiau tiems, kam patinka stiprūs romanai, kas ištveria įtampą ir mėgsta sudėtingas gyvenimiškas istorijas – ši knyga tikras lobis. Kiekviename skyriuje apgalvoji kaip elgtumeisi tu. Ypatingai patiks keliautojams, trokštantiems pažinti kitas šalis ir gyvai, ir per puslapius.

Suprantama kodėl knyga sukėlė didžiules aistras, pagiežą ir neapykantą. Kiek žinau, dėl autorės saugumo buvo atšaukti knygos pristatymai. Aš tai vertinu labai gerai, nes tai reiškia, kad neliko abejingų. Skirtingai interpretuojamas kūrinys palietė didžiulį skaudulį, tad neįmanoma buvo, kad pūliai neišsiveržtų. Stiprybės autorei ir didelis ačiū už mano kelionę ir plačiau atvertas akis.

2021-09-24

Patiko, įtraukè, įtemptas siužetas;) baigus skaityt skyrių kimbi skaityt kitą. Neįtikėtina, kad tai vyksta mūsų pasaulyje, labiau supranti pabėgelio statusą, padėtį. Knyga praplečianti pasaulio matymą;)

2021-04-18

Gera knyga. Verta perskaityti. Kiekviename skyriuje vyksta veiksmas.

2021-03-22

Viena iš kelių paskutinio meto knygų, kurias skaitai neatsitraukdamas. Lyg ir nieko ypatingo, bet labai stipriai užkabina... Įdomūs faktai apie Meksiką ir visą centrinę Ameriką, narkotikų kartelius. Net sunku patikėti, kad taip gali būti realybėj (dar žadėjau patyrinėt kitus šaltinius ta tema). Nelabai suprantama, kodėl šia knyga tiek abejojančių ir vertinančių dviprasmiškai kritikų, net jei faktai ne iki galo tikri, parašyta geru stiliumi ir įdomiai. 100% rekomenduoju

2020-10-06

Puiki knyga, įtraukia.. Negaliu liautis skaičiusi, noris sužinot, kas toliau! Rekomenduoju!

Parašykite atsiliepimą apie "Amerikos purvas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Amerikos purvas", Jeanine Cummins. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jeanine Cummins su knyga "Amerikos purvas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Amerikos purvas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jeanine Cummins. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Amerikos purvas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Amerikos purvas" perkama kartu