⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

AmorRoma. Amžinojo miesto gidas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2019-11-04 Vardas

Puiki knyga!


Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 7.59 SoldOut

Knygos "AmorRoma. Amžinojo miesto gidas" aprašymas

Ką reiškia knygos pavadinimui pasirinktas mįslingas ir skambus pavadinimas? Pasirodo, tai – palindromas, iš abiejų pusių perskaitomas žodis. Iš priešingos pusės perskaitę Amžinojo miesto vardą „Roma“, gausite „Amor“ – meilę. Būtent tai Simoną, Jurgą ir Paulių Jurkevičius sieja su šiuo miestu, į kurį, sakoma, veda visi keliai. Knygos "AmorRoma. Amžinojo miesto gidas" autoriai tikisi šia meile užkrėsti ir skaitytojus.

Profesionalus gidas Simonas Romoje praleido bene septyniolika metų, tad jo gatvėmis kartu su skaitytoju keliaus ne kaip gidas, lydintis turistus, bet kaip senas vaikystės bičiulis. Amžinojo miesto architektūros ir meno fone jis pasakos asmeniškas, savo paties patirtas istorijas. Jis puikiai žino kinematografiškąją „La Dolce Vita“ atmosferą, kuria alsuoja visas miestas. Tačiau išgirsti šią Romos kalbą ir ją suprantamai perteikti gali tik vietos gyventojas.

Simono pasakojamas istorijas papildys mados žurnalistė Jurga. Moteris atskleis, kodėl perdėtas puošnumas Romoje laikomas blogu tonu ir patars, kaip suprasti savitą romos vyrų bei moterų elegancijos abėcėlę.

Jei po kelionių Amžinojo miesto gatvėmis išalksite, apie gastronominį Romos gyvenimą papasakos Paulius. Jis atskleis, kur galima rasti geriausios espresso kavos, aperityvo ir kokią duoną rinktis šimtuose miesto kepyklėlių. Paulius Jurkevičius atskleis svarbiausius „cucina romana“, Romos virtuvės, principus ir perspės, kokias klaidas dažniausiai restoranuose daro nepatyrę turistai.

„AmorRoma. Amžinojo miesto gidas“ – tai Jurkevičių šeimos trijų atstovų projektas. Į jį įsitraukė ir jaunoji Barbora, parašiusi skyrių apie Romos jaunimo pramogas. Ši knyga puikus gidas kiekvienam, norinčiam pirmą kartą aplankyti Italijos sostinę arba... jau įmetusiam monetą į Trevi fontaną ir pažadėjusiam čia sugrįžti.

Šis Amžinojo miesto gidas – tai unikalaus leidyklos „Tyto alba“ projekto dalis. Kartu su juo pasirodo Simono Jurkevičiaus „Italų kalbos gidas pradedantiesiems“. Perskaitę abi šias knygas, ne tik žinosite, kur kepama skaniausia Romos pica, bet ir galėsite be vargo ją užsisakyti vietine kalba.

Tris pradinės mokyklos klases Lietuvoje baigęs Simonas Jurkevičius 1996 m. su tėvais išvyko gyventi į Italiją. Baigęs mokyklą, jis studijavo teatrą ir kinematografiją Pizos universitete, o 2011 m. įgijo daktaro laipsnį. Dešimtmetį Italijoje dirbęs gidu, jis nusprendė grįžti Lietuvą ir čia puoselėti Italijos kultūrą. Vyras nuo 2014 m. vadovauja italų kalbos mokyklai Kaune, dirba vertėju ir veda italų turistams ekskursijas Baltijos šalyse.
Žurnalistė Jurga Jurkevičienė gyvena ir dirba Italijoje. Mados temomis rašanti moteris anksčiau dirbo dienraščio „Lietuvos rytas“ korespondente Romoje, bendradarbiavo su žurnalais „L’Officiel“, „Ieva“, „Stilius“, o šiuo metu yra portalo 15min.lt rubrikos „Vakarienė pas Jurgą ir Paulių“ bendraautorė. Jurgos vyro Pauliaus Jurkevičiaus pagrindinė aistra – gastronomija, apie kurią jis rašo žurnale „Verslo klasė“ ir portale 15min.lt.Kiti taip pat domėjosi


2019-11-04

Puiki knyga!

Parašykite atsiliepimą apie "AmorRoma. Amžinojo miesto gidas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kelionių vadovai po užsienio šalis

Jurga Jurkevičienė, Paulius Jurkevičius, Simonas Jurkevičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "AmorRoma. Amžinojo miesto gidas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "AmorRoma. Amžinojo miesto gidas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "AmorRoma. Amžinojo miesto gidas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "AmorRoma. Amžinojo miesto gidas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jurga Jurkevičienė, Paulius Jurkevičius, Simonas Jurkevičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "AmorRoma. Amžinojo miesto gidas" perkama kartu