0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Amžiaus audrų paviliotas. Knyga apie Justą Paleckį

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 6.63 SoldOut

Knygos "Amžiaus audrų paviliotas. Knyga apie Justą Paleckį" aprašymas

Justo Paleckio (1899 - 1980) gyvenimas aprėpia beveik visą dvidešimtąjį amžių. Skaudūs ir prieštaringi šio amžiaus audrų verpetai į savo smagratį įsuko ir Justą Paleckį, kuris keturis dešimtmečius buvo visuomenės gyvenimo centre.
Knygos autorius atsisako Temidės vaidmens. Pasitelkus faktus norima sekti Justo Paleckio gyvenimo kelią. Einant istorinės asmenybės veiklos pėdsakais, peržiūrėtos šūsnys dokumentų Lietuvos Ypatingajame archyve, naujai perskaitytos Justo Paleckio knygos, užrašai, laiškai, jo bičiulių ir priešininkų atsiminimai, liudijimai, nuomonės.


  • Autorius: Stasys Lipskis
  • Leidėjas: Žuvėdra
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955669579

Parašykite atsiliepimą apie "Amžiaus audrų paviliotas. Knyga apie Justą Paleckį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Amžiaus audrų paviliotas. Knyga apie Justą Paleckį", kurią skaitytojams dovanoja Stasys Lipskis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Stasys Lipskis su knyga "Amžiaus audrų paviliotas. Knyga apie Justą Paleckį" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Amžiaus audrų paviliotas. Knyga apie Justą Paleckį" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stasys Lipskis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Amžiaus audrų paviliotas. Knyga apie Justą Paleckį" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Amžiaus audrų paviliotas. Knyga apie Justą Paleckį" perkama kartu