0
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Amžinas medaus mėnuo

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9786090125076

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Rimvydas Židžiūnas ir Andrė AMIYA Pabarčiūtė savo daugiau nei dvidešimties metų patirtį sudėjo į knygą „Amžinas medaus mėnuo“, atveriančią poroms daugybę laimingo ir teigiamų jausmų kupino gyvenimo paslapčių.

„Amžinas medaus mėnuo“ – tai patarimai ir metodai, padėsiantys pasiekti, kad gyvenimas poroje taptų kupinas pasitenkinimo, meilės ir malonumo. Knygos autoriai netuščiažodžiauja ir nesiremia nepagrįstomis teorijomis, viskas, ką rasite knygoje – jau įgyvendinta praktikoje.

Knyga „Amžinas medaus mėnuo“ padės pažinti save, savo prigimtį, taip pat suvokti kito prigimtį ir atpažinti elgesį, kuris padės kurti malonius ir perspektyvius poros santykius, bei įvardins elgesį, kuris tuos santykius nuodys.


Rimvydas Židžiūnas – asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir „Moters Magijos Mokyklos“ įkūrėjas ir vadovas, emocinio ir dvasinio intelekto mokymų pradininkas Lietuvoje, dvasinis mokytojas – praktikas, turintis daugiau nei 22 metų patirtį. R. Židžiūnas ‒ vienas pirmųjų, jau nuo 1996 metų, Lietuvoje pradėjo rengti asmeninio tobulėjimo mokymus. Kartu su Andre AMIYA prieš 10 metų įkūrė asmeninio augimo mokymų centrą „Moters Magijos Mokykla“ bei „Social Games“. Knygos „Gyvenimo kūrėjas“ autorius. Kasmet į Rimvydo paskaitas susirenka daugiau nei 2000 žmonių, o ilguosius mokymus per vienus mokslo metus baigia per 100 mokinių.


Andrė AMIYA Pabarčiūtė – asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir „Moters Magijos Mokyklos“ įkūrėja, emocinio intelekto lavinimo instruktorė, lektorė, turinti daugiau nei 16 metų patirtį. Santykių tobulinimo mokymų programos poroms „Amžinas medaus mėnuo“ autorė, muzikinio patyriminio projekto „AMIYA Inspiration“ prodiuserė ir kūrėja. Knygos „Moters magijos mokykla“ autorė.


„Mūsų misija – pasidalyti tauriausiais dvasiniais atradimais ir įkvėpti poras juos patirti santykiuose. Vyras ir moteris gali sukurti meilę, kuri niekada nesibaigia, seksualinį gyvenimą, kuris suteikia absoliutų fizinį, emocinį ir dvasinį pasitenkinimą, sielų draugystę, kuri dovanoja amžiną dėkingumą ir pagarbą vienas kitam. Santykiai gali tapti įstabiausia savęs ir kito pažinimo kelione!“
– įsitikinę Andrė Amiya ir Rimvydas.


Knygos „Amžinas medaus mėnuo“ autoriai, remdamiesi savo patirtimi ir mokymuose patikrintomis žiniomis aptaria šias temas:

Kaip moteris ir vyras gyvena kartu. Praktiniai patarimai porai;

Intymumo dovanos;

Intymumas. Seksas. Erotika;

Malonumų rato praktika;

Meilės rojus dviem;

Gydančios meilės praktika;

Kaip padėti sau, kai užplūsta emociniai sunkumai.


Medaus mėnuo porai gali trukti amžinai, jei vyras ir moteris žinos esmines fizinio, emocinio ir dvasinio artumo bei pasitenkinimo priežastis. Reikia išsivaduoti iš praeities nuoskaudų bei susitelkti ties santykius puoselėjančiomis emocijos, pora turi drauge mėgautis bendru dvasiniu tobulėjimu ir atpažinti vienas kito talentus bei suprasti poreikius.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu