0

Amžini meilės, turto, sveikatos ir laimės dėsniai

Turime sandėlyje
Informacija

Amžini meilės, turto, sveikatos ir laimės dėsniai

  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9789955678694

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Į šią knygą sudėtos keturios labai paprastos, nuoširdžios ir išmintingos apybraižos, kurios atsako į klausimą, ką turime daryti, kad būtume mylimi, turtingi, sveiki ir laimingi.


Meilė.
Torntonas Vailderis, vienas didžiausių amerikiečių rašytojų, kalbėjo taip: "Yra šalis gyvųjų ir šalis mirusiųjų, o tiltas tarp jų - meilė... vienintelis būdas išlikti, vienintelė prasmė". Pažinkite tikros meilės dėsnius, raskite jų prasmę - ir jūs pakeisite savo gyvenimą bei pasaulį.


Turtas.
Žmonės, kurie susikrauna turtus, pasižymi vienu ypatingu bruožu - jie prisiima atsakomybę už savo gyvenimą, už savo veiksmus ir sprendimus. Dėl savo problemų jie nekaltina nei ekonomikos, nei politikos, nei oro, nei prigimties. Turtingi žmonės nelaukia, kol nusišypsos laimė ar susiklostys tinkamos aplinkybės - jie patys kuria aplinkybes, ieško ne pasiteisinimų, o sprendimų.


Sveikata.
Susirgę žmonės dažniausiai nenori keisti gyvenimo būdo ir toliau laikosi savo pražūtingų įpročių, kol sveikatos nelieka visiškai. Tačiau ligos pradžioje juos visus įmanoma išgydyti. Žmonės iš tikrųjų nesigydo, jiems terūpi, kaip numalšinti skausmą, kad galėtų gyventi po senovei ir mėgautis žalingais įpročiais.


Laimė.
Laimė yra didžiulė ir reta gyvenimo dovana, kita vertus, ją gali gauti kiekvienas žmogus. Kievienas ją gali susikurti. Visatą valdo tikslūs dėsniai, kurie lemia įvykius: banguoja jūros, keičiasi metų laikai, sukasi žemė. Mokslininkai atrado daugelį dėsnių: traukos, judėjimo, magnetizmo, tačiai egzistuoja ir kitokie dėsniai - dėsniai, kurie valdo laimę...

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu