Tūkstančiai knygų IKI 5€ RINKITĖS ČIA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Amžinoji Roma

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2015-10-07 virgis

va taip mokykloj reikėjo mokyt istorijos


Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 4.49 SoldOut

Knygos "Amžinoji Roma" aprašymas

Antikos tyrinėtoja Dalia Dilytė knygoje "Amžinoji Roma" išsamiai ir patraukliai pasakoja apie didingą Romos gyvenimą I a. po Kr.


Nedideliame Šiaurės Italijos mieste gyvena kilmingas ir visų gerbiamas Gajus Kalvizijus Severas. Jo namuose auga trys anūkai - Gajus, Kalvizija ir mažasis Publijus. Senelis moko juos pažinti romėnų tradicijas bei atskleidžia daugelio dalykų ir įvykių prasmę.


Paprastai ir suprantamai parašyta knyga bus patraukli kiekvienam,
siekiančiam pažinti romėnų gyvenimą ir buitį, religiją, meną, valstybės
santvarką, kariuomenę, knygų leidybą ir bibliotekas. Kad skaityti būtų
smagiau, kai kuriuos personažus autorė išgalvojo, tačiau daugelis knygos
veikėjų yra realūs asmenys.


Taip pat skaitykite Dalios Dilytės knygą "Heladės šviesa", kuri supažindins su Senovės Graikija, kurioje turime ieškoti šiuolaikinės
literatūros, mokslo, sporto, vaizduojamojo meno ir teatro ištakų.


Įžanga


Įžanga

Jokių abejonių nekelia paplitęs teiginys, jog Graikijos kultūrą Europai perdavė Romos kultūra. Tačiau Romos neturėtume įsivaizduoti kaip elektros laido, retransliacijos bokšto ar mažutėlaitės mikroschemos, perduodančios didžiulius informacijos srautus. Perėmę daugelį graikų kultūros elementų, romėnai juos perdirbo, pritaikė sau ir neprarado taip branginto tautinio savitumo. Šioje knygelėje ir siekiama parodyti specifinius romėnų kultūros bruožus.

Pasakojimo veiksmas vyksta nedideliame Šiaurės Italijos mieste šimtaisiais mūsų eros metais. Daugelis veikėjų yra realūs asmenys, duomenis apie juos galima rasti knygos pabaigoje esančioje rodyklėje. Kitus personažus teko išgalvoti. Vaizduodama į antrąjį amžių po Kristaus žengiančią Romą, stengiausi aprėpti ir ankstesnius svarbiausius jos istorijos bei kultūros dalykus. Antrasis šimtmetis tarsi viską susumuoja, nes tai bu¬vo paskutiniai normalaus Romos valstybės egzistavimo laikai. Trečiajame amžiuje ją jau drebino vergų sukilimai, barbarų puolimai, perversmai (pasikeitė beveik keturiasdešimt impe-ratorių), o ketvirtajame pagoniškąją Romą pamažu nustelbė krikščioniškoji Roma. Penktasis amžius laikomas jos žlugimo amžiumi. Trajano laikai - paskutinė proga pažvelgti į aukščiausią pakilimo tašką pasiekusią drausmingų karių, orių matronų, energingų valstybės vyrų, auksarankių amatininkų, darbščių valstiečių Romą.

Autorė  • Autorius: Dalia Dilytė
  • Leidėjas: Metodika
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094440953

Kiti taip pat domėjosi


2015-10-07

va taip mokykloj reikėjo mokyt istorijos

Parašykite atsiliepimą apie "Amžinoji Roma"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Amžinoji Roma", Dalia Dilytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Dalia Dilytė su knyga "Amžinoji Roma" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Amžinoji Roma" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dalia Dilytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Amžinoji Roma" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Amžinoji Roma" perkama kartu