0
Amžinojo džiaugsmo šaltinis
4.99 OutOfStock

Amžinojo džiaugsmo šaltinis

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Amžinojo džiaugsmo šaltinis

  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 248
  • ISBN ar kodas: 9786098050905

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
Žinomas filosofas ir dvasinis mokytojas Omraamas Mikhaelis Aivanhovas (1900–1986) gimė Bulgarijoje. 1937 metais jis persikėlė į Prancūziją. Ten jis skleidė savo mokymą beveik pusę amžiaus – iki pat mirties. Esmingiausias Omraamo Mikhaelio Aivanhovo mokymo teiginys tas, kad mes, šios planetos gyventojai, teisingai supratę Jėzaus žinią, turime kurti naują pasaulį, naują teisingumą, naują žmonių bendruomenę, idant žemėje prasidėtų Dangaus Karalystė.

Šioje knygoje "Amžinojo džiaugsmo šaltinis" Omraamas Mikhaelis Aivanhovas kalba apie džiaugsmą ir du jo šaltinius. Vienas šaltinis yra materialus pasaulis. Iš jo kilęs džiaugsmas būna trumpalaikis, netvarus ir iliuzinis, jis dažnai pakeičia savo formą ir tampa kančia.
O kitas šaltinis yra Dvasios pasaulis – amžinojo džiaugsmo turime ieškoti tik ten.

"Kančia ir džiaugsmas... Sakysite, kad neįmanoma kartu patirti šių priešingų būsenų. O aš sakau, kad įmanoma. Kodėl? Nes žmogų sudaro dvi prigimtys: žemesnioji ir aukštesnioji. Žemesnioji visada suirzusi, nepatenkinta, įskaudinta dėl visokių smulkmenų. Aukštesnioji prigimtis gyvena amžinoje šviesoje ir amžinoje laimėje. Štai kodėl kasdien savo mintimis, jausmais ir veiksmais, taip pat savo meditacijomis ir maldomis turime puoselėti ryšį su dieviškuoju pasauliu, nes to reikia mūsų sielai, to reikia mūsų dvasiai."

Iš prancūzų kalbos vertė Zigmantas Ardickas

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu