0

Amžinojo džiaugsmo šaltinis

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Amžinojo džiaugsmo šaltinis

  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 248
  • ISBN ar kodas: 9786098050905

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Amžinojo džiaugsmo šaltinis" aprašymas
Žinomas filosofas ir dvasinis mokytojas Omraamas Mikhaelis Aivanhovas (1900–1986) gimė Bulgarijoje. 1937 metais jis persikėlė į Prancūziją. Ten jis skleidė savo mokymą beveik pusę amžiaus – iki pat mirties. Esmingiausias Omraamo Mikhaelio Aivanhovo mokymo teiginys tas, kad mes, šios planetos gyventojai, teisingai supratę Jėzaus žinią, turime kurti naują pasaulį, naują teisingumą, naują žmonių bendruomenę, idant žemėje prasidėtų Dangaus Karalystė.

Šioje knygoje "Amžinojo džiaugsmo šaltinis" Omraamas Mikhaelis Aivanhovas kalba apie džiaugsmą ir du jo šaltinius. Vienas šaltinis yra materialus pasaulis. Iš jo kilęs džiaugsmas būna trumpalaikis, netvarus ir iliuzinis, jis dažnai pakeičia savo formą ir tampa kančia.
O kitas šaltinis yra Dvasios pasaulis – amžinojo džiaugsmo turime ieškoti tik ten.

"Kančia ir džiaugsmas... Sakysite, kad neįmanoma kartu patirti šių priešingų būsenų. O aš sakau, kad įmanoma. Kodėl? Nes žmogų sudaro dvi prigimtys: žemesnioji ir aukštesnioji. Žemesnioji visada suirzusi, nepatenkinta, įskaudinta dėl visokių smulkmenų. Aukštesnioji prigimtis gyvena amžinoje šviesoje ir amžinoje laimėje. Štai kodėl kasdien savo mintimis, jausmais ir veiksmais, taip pat savo meditacijomis ir maldomis turime puoselėti ryšį su dieviškuoju pasauliu, nes to reikia mūsų sielai, to reikia mūsų dvasiai."

Iš prancūzų kalbos vertė Zigmantas Ardickas

Parašykite atsiliepimą apie "Amžinojo džiaugsmo šaltinis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Amžinojo džiaugsmo šaltinis, kurią skaitytojams dovanoja Omraam Mikhael Aivanhov. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Omraam Mikhael Aivanhov su knyga Amžinojo džiaugsmo šaltinis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Amžinojo džiaugsmo šaltinis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Omraam Mikhael Aivanhov. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Amžinojo džiaugsmo šaltinis palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Amžinojo džiaugsmo šaltinis" perkama kartu