0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Amžinos dvasinio gyvenimo tiesos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Amžinos dvasinio gyvenimo tiesos


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 4.99 SoldOut
Knygos "Amžinos dvasinio gyvenimo tiesos" aprašymas

Knygoje "Amžinos dvasinio gyvenimo tiesos" žymus filantropas ir humanistas seras Džonas Templetonas
dalijasi su skaitytojais savo atrastomis dvasinio gyvenimo tiesomis.
Šias tiesas autorius suformulavo remdamasis įvairių religijų
šventraščiais bei religinių lyderių pasisakymais.


Daugelis žmonių širdimi trokšta gyventi taip, kad būtų laimingi jie patys, jų šeima, draugai, bendruomenė ir galų gale – visas pasaulis. Jiems yra atsibodę nuolatiniai konfliktai, įtampa ir asmeninio bei profesinio gyvenimo nesėkmės.


Kaip siekti šio tikslo, kokiu keliu eiti?


Kad išspręstume šias problemas, turime laikytis tam tikrų dėsnių ir suvokti tam tikras dvasines tiesas. Šias TIESAS mums teikia daugybė šaltinių. Tai yra pasaulio religijos, įvairios senosios ir dabartinės filosofinės mokyklos, tautosaka, mokslas, literatūra, didžių istorinių asmenybių idėjos... Kai gyvenimą imame grįsti šiomis TIESOMIS, viskas aplinkui pradeda keistis: atlėgsta įtampa, pagerėja santykiai su žmonėmis, išnyksta šešėliai ir pasaulis tampa šviesesnis


Seras Džonas Templetonas, garsus investuotojas, humanistas ir filantropas, dvasinio gyvenimo tiesas stengėsi pažinti daug metų. Tyrinėdamas religijos ir mokslo ryšį šiuolaikiniame pasaulyje, seras Džonas Templetonas padarė tvirtą išvadą, kad materialioji ir dvasinė sferos yra neatsiejamai susijusios, tad jei norime pakeisti materialiąją sferą, turime atitinkamai elgtis dvasinėje. Tomis temomis Džonas Templetonas parašė keliolika knygų, kurios pelnė didelį skaitytojų pripažinimą.


Iš anglų kalbos vertė Algirdas Rondamanskis


  • Autorius: John Marks Templeton
  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 300
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955678946

Parašykite atsiliepimą apie "Amžinos dvasinio gyvenimo tiesos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Amžinos dvasinio gyvenimo tiesos, kurią skaitytojams dovanoja John Marks Templeton. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar John Marks Templeton su knyga Amžinos dvasinio gyvenimo tiesos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Amžinos dvasinio gyvenimo tiesos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė John Marks Templeton. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Amžinos dvasinio gyvenimo tiesos palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Amžinos dvasinio gyvenimo tiesos" perkama kartu