0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Amžinųjų jūrų varpai: Vydūniškosios mistikos link

  • Nuolaida knygai -72%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 6,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (72%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Amžinųjų jūrų varpai: Vydūniškosios mistikos link


2021-04-30 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Amžinųjų jūrų varpai: Vydūniškosios mistikos link" aprašymas
Ši knyga "Amžinųjų jūrų varpai: Vydūniškosios mistikos link"- tarsi kelionės Dievop su Vydūnu stotelės. Per dešimtmetį parašyti straipsniai ir esė - tai pastangos suvokti Vydūną ir Didįjį Slėpinį, kuris atsiskleidžia mąstytojo filosofijos veikaluose, publicistikos straipsniuose ir grožinėje kūryboje.

Vydūniškoji kelionė Dievop nėra sunki ar varginanti - ją pradėjus ar įpusėjus, atsiveria tarsi seniai pažįstami horizontai ir šviesa, drąsinanti žengti tolyn. Vydūniškoji mistika pirmiausiai veda į susitikimą su pačiu savimi, su savąja dvasia; čia - be jokių magiškų žodžių ar formulių - kiekvienam atsiveria tiek Dangaus, kiek skaidri ir plati toji siela - kiek gali jo priimti...

Tiesa, laimės receptų, siūlomų kelių į sėkmę ar išganymą daugėja, tačiau pasiklydusiųjų gretos taip pat proporcingai gausėja. Kaip susigaudyti toje vertybių sumaištyje, įvairių mokymų jūroje? Vydūnas pasakytų - patsai sau būk šviesuliu. Jo filosofija moko būti pačiam sau gydytoju ir kunigu, gyventi savo galva ir eiti savo kojomis, pačiam lemti savo likimą, o ne būti žaisleliu kitų rankose. Jo teigimu, mūsų siela yra nuostabių galių versmė. Tačiau labai daug žinodamas, žmogus itin menkai save patį pažįsta, todėl neretai nuostabias sielos galias naudoja ne savęs stiprinimui, o silpninimui...

Ne kiekviena tauta gali pasigirti mistiku, ėjimo į Didįjį Slėpinį Mokytoju, pateikusiu išminties šviesoje įvairius gyvenimo klausimus. Suvokti giliausius sielos vyksmus, dvasinio pasaulio apraiškas geriausiai galima prigimta kalba išmąstytais žodžiais, su kuriais susijusi ir mūsų pačių esmė, raginanti būti savimi ir savaip kilti į savąjį atsimainymo kalną...

Dėkoju Likimui, dovanojusiam didžiojo mąstytojo Šviesą, ir jos palytėtiems Vydūno bičiuliams Vaciui Bagdonavičiui, Tomui Stanikui, knygos iliustracijų autorei tautodailininkei Eglei Dvarionaitei-Vindašienei bei pirmuosius straipsnius rašyti, į sudėtingą mąstytojo pasaulį žengti skatinusiam tuometiniam Klaipėdos dienraščio redaktoriui Antanui Stanevičiui.


Parašykite atsiliepimą apie "Amžinųjų jūrų varpai: Vydūniškosios mistikos link"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Amžinųjų jūrų varpai: Vydūniškosios mistikos link, kurią skaitytojams dovanoja Rima Palijanskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rima Palijanskaitė su knyga Amžinųjų jūrų varpai: Vydūniškosios mistikos link jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Amžinųjų jūrų varpai: Vydūniškosios mistikos link patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rima Palijanskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Amžinųjų jūrų varpai: Vydūniškosios mistikos link palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Amžinųjų jūrų varpai: Vydūniškosios mistikos link" perkama kartu