0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Amžinybės atspaudas. Italų Renesanso ir Baroko šedevrų krikščioniškieji siužetai XIX a. graviūrose

Kaina internetu: 14,49 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (10%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Amžinybės atspaudas. Italų Renesanso ir Baroko šedevrų krikščioniškieji siužetai XIX a. graviūrose


2021-07-31 14.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Amžinybės atspaudas. Italų Renesanso ir Baroko šedevrų krikščioniškieji siužetai XIX a. graviūrose" aprašymas

Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rūmų parodų katalogai, XI tomas

Tai 2016 m. gegužės 18–rugsėjo 25 d. Valdovų rūmuose vykstančios tarptautinės parodos „Amžinybės atspaudas. Italų Renesanso ir Baroko šedevrų krikščioniškieji siužetai XIX a. graviūrose“ katalogas. Jis išsamiai dokumentuoja visus grafikos kūrinius, pristatomus Vilniuje, kur ši grafikos darbų kolekcija ir buvo suformuota. Kataloge pristatomos 63 graviūros, sukurtos XIX a. pagal žymių Italijos XV–XVIII a. dailininkų religinės tematikos tapybos darbus. Kūrinių siužetai pasižymi įvairove, apima Šventojo Rašto pasakojimus apie Jėzaus Kristaus gimimą ir Kančios ciklą, pristatomi ir šventųjų atvaizdai, jų gyvenimo epizodai, įvykdyti stebuklai. Kataloge galima išvysti garsių Italijos Renesanso ir Manierizmo dailininkų, tokių kaip Sandras Botičelis (Sandro Botticelli), Ticianas (Tiziano Vecellio), Paolo Veronezė (Paolo Veronese), Džovanis Belinis (Giovanni Bellini), Andrėja del Sartas (Andrea del Sarto), Domenikas Puligas (Domenico Puligo) ir kiti, darbus.

Katalogas išleistas lietuvių kalba. Taip pat leidinyje anglų ir baltarusių kalbomis pateikiami eksponatų aprašai.

Katalogo sudarytoja Gintarė Tadarovska
Katalogo tekstų autorė Rita Lelekauskaitė
Vertėjas į lietuvių ir baltarusių kalbą Jurijus Unukovičius
Vertėja į anglų kalbą Albina Strunga
Katalogo redaktorės Laima Kunickytė, Indrė Makauskaitė
Katalogo dizaineris ir maketuotojas Gediminas Akelaitis
Fotografas Vytautas AbramauskasParašykite atsiliepimą apie "Amžinybės atspaudas. Italų Renesanso ir Baroko šedevrų krikščioniškieji siužetai XIX a. graviūrose"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Amžinybės atspaudas. Italų Renesanso ir Baroko šedevrų krikščioniškieji siužetai XIX a. graviūrose, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Gintarė Tadarovska. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Gintarė Tadarovska su knyga Amžinybės atspaudas. Italų Renesanso ir Baroko šedevrų krikščioniškieji siužetai XIX a. graviūrose jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Amžinybės atspaudas. Italų Renesanso ir Baroko šedevrų krikščioniškieji siužetai XIX a. graviūrose patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Gintarė Tadarovska. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Amžinybės atspaudas. Italų Renesanso ir Baroko šedevrų krikščioniškieji siužetai XIX a. graviūrose palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Amžinybės atspaudas. Italų Renesanso ir Baroko šedevrų krikščioniškieji siužetai XIX a. graviūrose" perkama kartu