0

Amžinybės ilgesys: tradicinė indų kultūra, estetika ir menas

  • Nuolaida knygai -29%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 17,99 €
Kaina knygyne: 24,99 €*
Sutaupote: 7.00 € (29%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Amžinybės ilgesys: tradicinė indų kultūra, estetika ir menas

  • Leidėjas: Lietuvos kultūros tyrimų institutas
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 608
  • ISBN ar kodas: 9789955868750

2020-10-31 17.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Amžinybės ilgesys: tradicinė indų kultūra, estetika ir menas" aprašymas

Monografija "Amžinybės ilgesys: tradicinė indų kultūra, estetika ir menas" yra originalus tarpdalykinis veikalas, kuriame autorius lyginamuoju aspektu žvelgia į didingą indų civilizaciją kaip joje išsikristalizavusių kultūros, estetikos ir meno formų savitumą.

Tai - didžiulę Hindustano pusiasalio geografinę erdvę aprėpiantis tekstas, kuriame pagrindinis dėmesys sutelkiamas į tūkstantmečiais gyvavusios tradicinės indų kultūros, estetikos ir meno raidą - nuo pirmapradžių dvasinės kultūros formų iki rafinuotos estetinės, meninės kultūros klestėjimo ir galiausiai jos saulėlydžio, susidūrus su Vakarų civilizacijos ekspansija.

Knygoje "Amžinybės ilgesys: tradicinė indų kultūra, estetika ir menas" plačiau aptarinėjami budistinės ir hinduistinės kultūros viešpatavimo tarpsniai, o mažiau dėmesio skiriama islamizavimo etapui ir sąmoningai atsiribojama nuo modernių sąveikoje su Vakarų kultūros tradicijomis besiplėtojančių indų kultūros formų.

Knygos adresatas yra dvejopas: profesionalioji akademinė auditorija, studentai, dėstytojai, mokytojai, kultūros darbuotojai, kūrybinė inteligentija, menininkai ir visuomeninė aplinka. Monografija yra skirta visoms Lietuvos aukštosioms ir aukštesniosioms mokykloms, kuriose skaitomi civilizacijos istorijos, kultūros istorijos ir teorijos, filosofijos, estetikos, architektūros, meno istorijos ir kiti dabartinės humanistikos kursai.

Ji taip pat bus labai naudinga visiems, keliaujantiems į Indiją ir norintiems susipažinti su didingomis šios šalies kultūros, estetinės minties ir meno tradicijomis.

Parašykite atsiliepimą apie "Amžinybės ilgesys: tradicinė indų kultūra, estetika ir menas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Amžinybės ilgesys: tradicinė indų kultūra, estetika ir menas, kurią skaitytojams dovanoja Antanas Andrijauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Antanas Andrijauskas su knyga Amžinybės ilgesys: tradicinė indų kultūra, estetika ir menas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Amžinybės ilgesys: tradicinė indų kultūra, estetika ir menas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Andrijauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Amžinybės ilgesys: tradicinė indų kultūra, estetika ir menas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Amžinybės ilgesys: tradicinė indų kultūra, estetika ir menas" perkama kartu