0

Amžių išmintis

  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliei
  • Knygos puslapių skaičius: 615
  • ISBN ar kodas: 9786098112597

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Amžių išmintis" aprašymas

Ar męs galime būti laimingi šiame neramiame ir konfliktų draskomame pasaulyje?
Kaip mums išvengti nesėkmių, ką daryti, kad gražūs tikslai neliktų tuščiomis svajonėmis?
Kaip turėtume elgtis, kai ištinka kokia bėda, kaip atremti gyvenimo nelaimes ir nepalūžti po sunkumų našta?
Tai yra klausimai, kurie rūpi visiems.
Laimei, atsakymai į juos žinomi jau seniai: jei norite gyventi prasmingai, turite laikytis tam tikrų dėsnių, ar principų. Dėsnių šaltiniai įvairūs: religijų šventraščiai, dabarties ir senovės filosofų bei mokslininkų darbai, pasaulinės literatūros lobynas...

Kaip tik toks ir yra šios knygos "Amžių išmintis" tikslas - supažindinti įvairių kultūrų ir religijų žmones su visuotiniais gyvenimo dėsniais, ar principais. Dėsniai aprašyti esė forma drauge su pavyzdžiais, kaip jie veikia. Ši knyga "Amžių išmintis" atsakys į daugybę klausimų, kurie žmonėms neišvengiamai kyla gyvenimo kelyje.

Seras Džonas M. Templetonas (John Marks Templeton) buvo pasaulinio masto investuotojas ir filantropas. Bet Džoną Templetoną domino ne vien finansinės investicijos - anksti gyvenime jis suprato, kad mes turime investuoti ir į savo dvasinę sferą. Jis ėmėsi tyrinėti sąlygas bei priežastis, kurios padaro žmogų laimingą ir suteikia jam prasmės pojūtį.
Ši knyga "Amžių išmintis" yra jo ilgamečio darbo rezultatas.

Iš anglų kalbos vertė Vytautas Lapukauskas

Parašykite atsiliepimą apie "Amžių išmintis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Minčių ir aforizmų knygos

John Marks Templeton parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Amžių išmintis, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Amžių išmintis aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Amžių išmintis už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Amžių išmintis? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, John Marks Templeton tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Amžių išmintis" perkama kartu