0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ana Karenina, 1 knyga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Ana Karenina, 1 knyga


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 10.89 SoldOut
Knygos "Ana Karenina, 1 knyga" aprašymas
Vienas iš garsiausių pasaulio romanistų daugiasluoksnio devynioliktojo amžiaus Rusijos paveikslo fone šalia išskirtinės meilės istorijos tapo septynių skirtingų veikėjų charakterius. Meistriškai manipuliuojant miesto ir kaimo, aukštuomenės ir valstiečių kasdienybės kontrastais atskleidžiamas visas laimės bei šeimos gyvenimo spektras. Personažai tokie bendražmogiški ir įtikinami, kad romanas neprarado vertės bei aktualumo išverstas į bemaž visas pasaulio kalbas. F. Dostojevskis vadino jį „nepriekaištingu meno kūriniu“, o V. Nabokovas žavėjosi neįtikima Tolstojaus stiliaus magija.
"Ana Karenina" – šimtus kartų statytas teatrų scenose ir ekranizuotas šedevras – šiandien tebėra nepranokstama odė Meilei.

Vertė Pranas Povilaitis

  • Autorius: Levas Tolstojus
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 528
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094034312

Parašykite atsiliepimą apie "Ana Karenina, 1 knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ana Karenina, 1 knyga, kurią skaitytojams dovanoja Lev Tolstoj. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Lev Tolstoj su knyga Ana Karenina, 1 knyga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ana Karenina, 1 knyga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lev Tolstoj. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ana Karenina, 1 knyga palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ana Karenina, 1 knyga" perkama kartu