0

Ana Regina važiuoja į miestą. Novelės apie Donelaitį

Kaina internetu: 5,69 €
Kaina knygyne: 6,39 €*
Sutaupote: 0.70 € (11%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Ana Regina važiuoja į miestą. Novelės apie Donelaitį

  • Leidėjas: Ramduva
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 15x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 104
  • ISBN ar kodas: 9789986868538

2020-09-30 5.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ana Regina važiuoja į miestą. Novelės apie Donelaitį" aprašymas

Žinomo vokiečių prozininko, ilgamečio „Santaros“ bičiulio Heinz-Jürgen Zierkės novelių knygoje "Ana Regina važiuoja į miestą. Novelės apie Donelaitį" subtiliai piešiamas Kristijono Donelaičio portretas, jo gyvenimo laikas ir aplinka.

Parašykite atsiliepimą apie "Ana Regina važiuoja į miestą. Novelės apie Donelaitį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ana Regina važiuoja į miestą. Novelės apie Donelaitį, kurią skaitytojams dovanoja Heinz-Jurgen Zierke. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Heinz-Jurgen Zierke su knyga Ana Regina važiuoja į miestą. Novelės apie Donelaitį jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ana Regina važiuoja į miestą. Novelės apie Donelaitį patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Heinz-Jurgen Zierke. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ana Regina važiuoja į miestą. Novelės apie Donelaitį palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Ana Regina važiuoja į miestą. Novelės apie Donelaitį" perkama kartu