0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Analoginiai signalai ir įtaisai. Laboratoriniai darbai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Analoginiai signalai ir įtaisai. Laboratoriniai darbai


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 2.89 SoldOut
Knygos "Analoginiai signalai ir įtaisai. Laboratoriniai darbai" aprašymas

Mokymo knyga skirta elektronikos inžinerijos krypties bakalauro studijų studentams.Parašykite atsiliepimą apie "Analoginiai signalai ir įtaisai. Laboratoriniai darbai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Analoginiai signalai ir įtaisai. Laboratoriniai darbai, kurią skaitytojams dovanoja Alvydas Dosinas, Mindaugas Vaitkūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Alvydas Dosinas, Mindaugas Vaitkūnas su knyga Analoginiai signalai ir įtaisai. Laboratoriniai darbai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Analoginiai signalai ir įtaisai. Laboratoriniai darbai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alvydas Dosinas, Mindaugas Vaitkūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Analoginiai signalai ir įtaisai. Laboratoriniai darbai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Analoginiai signalai ir įtaisai. Laboratoriniai darbai" perkama kartu