0

Anarchistinės antropologijos fragmentai

  • Nauja knyga
Kaina internetu: 8,89 €
Kaina knygyne: 10,79 €*
Sutaupote: 1.90 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Anarchistinės antropologijos fragmentai

  • Leidėjas: Hubris
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • ISBN ar kodas: 9786098280029

2020-10-31 8.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Anarchistinės antropologijos fragmentai" aprašymas

David Graeber (1961-2020) – šiemet netikėtai miręs pasaulinio garso antropologas ir aktyvistas.

Išgarsėjęs savo knygomis apie skolos reiškinį (Skola: pirmieji 5000 metų) bei niekam nereikalingas fiktyvias profesijas (Bullshit Jobs), Graeberis taip pat aktyviai dalyvavo tarptautiniuose aktyvistų judėjimuose, buvo vienas iš Occupy Wall Street ideologų.

„Anarchistinės antropologijos fragmentai“ – ankstyvas Graeberio tekstas, kuriame jis apmąsto politinio angažuotumo ir akademinės veiklos santykį, o taip pat nedviprasmiškai pasisako už anarchizmą, kurį supranta kaip politinę nuostatą, skeptiškai žiūrinčią į bet kokią hierarchiją ir nelygybę.

Ši knyga „Anarchistinės antropologijos fragmentai“– tai ne tik refleksija, apibendrinanti jo kaip tarptautinio lygio akademinio antropologo tyrimus, bet ir manifestas, kviečiantis ir kitus akademinės bendruomenės narius nusileisti iš savojo dramblio kaulo bokšto.

„Iš tiesų pasaulis neprivalo tenkinti mūsų lūkesčių ir tiek, kiek „tikrovė“ apskritai nurodo į ką nors, ji nurodo būtent į tai, kas niekada negali būti apibrėžta mūsų įsivaizduojamų konstrukcijų. Ypač totalybės visuomet tėra vaizduotės kūriniai. Tautos, ideologijos, uždaros sistemos... nei viena iš jų iš tikrųjų neegzistuoja. Tikrovė visuomet nelygstamai painesnė.“
David Graeber

Iš anglų kalbos vertė Viktoras Bachmetjevas

Parašykite atsiliepimą apie "Anarchistinės antropologijos fragmentai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Filosofija

David Graeber parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Anarchistinės antropologijos fragmentai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Anarchistinės antropologijos fragmentai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Anarchistinės antropologijos fragmentai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Anarchistinės antropologijos fragmentai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, David Graeber tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Anarchistinės antropologijos fragmentai" perkama kartu