BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Anarchistinės antropologijos fragmentai

Kaina: 8,39 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-09-30 8.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Anarchistinės antropologijos fragmentai" aprašymas

David Graeber (1961-2020) – šiemet netikėtai miręs pasaulinio garso antropologas ir aktyvistas.

Išgarsėjęs savo knygomis apie skolos reiškinį (Skola: pirmieji 5000 metų) bei niekam nereikalingas fiktyvias profesijas (Bullshit Jobs), Graeberis taip pat aktyviai dalyvavo tarptautiniuose aktyvistų judėjimuose, buvo vienas iš Occupy Wall Street ideologų.

„Anarchistinės antropologijos fragmentai“ – ankstyvas Graeberio tekstas, kuriame jis apmąsto politinio angažuotumo ir akademinės veiklos santykį, o taip pat nedviprasmiškai pasisako už anarchizmą, kurį supranta kaip politinę nuostatą, skeptiškai žiūrinčią į bet kokią hierarchiją ir nelygybę.

Ši knyga „Anarchistinės antropologijos fragmentai“– tai ne tik refleksija, apibendrinanti jo kaip tarptautinio lygio akademinio antropologo tyrimus, bet ir manifestas, kviečiantis ir kitus akademinės bendruomenės narius nusileisti iš savojo dramblio kaulo bokšto.

„Iš tiesų pasaulis neprivalo tenkinti mūsų lūkesčių ir tiek, kiek „tikrovė“ apskritai nurodo į ką nors, ji nurodo būtent į tai, kas niekada negali būti apibrėžta mūsų įsivaizduojamų konstrukcijų. Ypač totalybės visuomet tėra vaizduotės kūriniai. Tautos, ideologijos, uždaros sistemos... nei viena iš jų iš tikrųjų neegzistuoja. Tikrovė visuomet nelygstamai painesnė.“
David Graeber

Iš anglų kalbos vertė Viktoras Bachmetjevas


  • Autorius: David Graeber
  • Leidėjas: Hubris
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098280029

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Anarchistinės antropologijos fragmentai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Filosofijos knygos

David Graeber pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Anarchistinės antropologijos fragmentai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Anarchistinės antropologijos fragmentai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Anarchistinės antropologijos fragmentai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Anarchistinės antropologijos fragmentai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, David Graeber tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Anarchistinės antropologijos fragmentai" perkama kartu