0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Anastasija. Esu tiems, kam esu (1-oji serijos "Skambantys Rusijos kedrai" knyga)

Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (37%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-31 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Anastasija. Esu tiems, kam esu (1-oji serijos "Skambantys Rusijos kedrai" knyga)" aprašymas

Knyga "Anastasija. Esu tiems, kam esu" - tai pirmoji serijos "Skambantys Rusijos kedrai" knyga.

Likimas verslininką, keliaujantį Sibiro upe, suveda su nepaprasta kedrą miškuose užaugusia mergina, kuri savo gebėjimais ir išmintinga mąstysena pranoksta bet kurį mūsą laikų žmogų.

Knygoje pasakojama apie slaptingus žmogaus ryšius su gamta ir kosmosu. Apie tai, kaip išsigydyti pačiam, kaip gydyti per nuotolį, kaip modeliuoti ateitį.


"O toji gyvenimo prasmė - tiesoje, džiaugsme ir meilėje. Natūralioje aplinkoje išauklėtas devynmetis vaikas visatą suvokia geriau, negu jūsų pasaulio mokslo įstaigos ir daugelis jūsų visuomenės pripažintų mokslininkų."

Vladimir Megre


Iš rusų kalbos vertė Laima Valiuško

  • Autorius: Vladimir Megre
  • Leidėjas: Baltosios gulbės
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 239
  • Formatas: 13x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098047134

Parašykite atsiliepimą apie "Anastasija. Esu tiems, kam esu (1-oji serijos "Skambantys Rusijos kedrai" knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugdos knygos

Vladimir Megre parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Anastasija. Esu tiems, kam esu (1-oji serijos "Skambantys Rusijos kedrai" knyga)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Anastasija. Esu tiems, kam esu (1-oji serijos "Skambantys Rusijos kedrai" knyga)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Anastasija. Esu tiems, kam esu (1-oji serijos "Skambantys Rusijos kedrai" knyga)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Anastasija. Esu tiems, kam esu (1-oji serijos "Skambantys Rusijos kedrai" knyga)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vladimir Megre tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Anastasija. Esu tiems, kam esu (1-oji serijos "Skambantys Rusijos kedrai" knyga)" perkama kartu