0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Anastasija. Tavo giminės energija

4.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 13,99 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (7%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-19 Povilas

O man patiko. Ir patiks visiems kas bent kiek domisi gamta, magija ir gal truputį ezoterika.

Anastasija. Tavo giminės energija


2021-08-31 13.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Anastasija. Tavo giminės energija" aprašymas

Vladimiras Megre „Anastasija. Tavo giminės energija“ naujas papildytas leidinys!

Prieš jus – naujas unikalus leidinys, pirmoji V. Megre knyga, autoriaus atnaujinta ir papildyta trečdaliu naujų skyrių. Ligi šiol niekur viešai neskelbta informacija, išdėstyta šiame leidinyje, įtikina: Anastasija, kurios genų atmintyje slypi itin sena informacija nuo pat žmogaus sūkurimo pradžios, geba žmonijos ateitį ne tik numatyti, ji tą ateitį pati modeliuoja.

Du žmonės, atstovaujantys dviem skirtingoms Žemės civilizacijoms, susitiko dykoje Sibiro upės Obės pakrantėje. Jinai – itin senos giminės atstovė, jauna Sibiro taigos atsiskyrėlė, o jis – šiuolaikiškas verslininkas. Jis išjuokė jos gyvenimo būdą,atmetė, kaip su realybe nieko bendro neturinčius,jos filosofinius samprotavimus ir ateities vizijas. Tačiau...

Tačiau paskui, to susitikimo paveiktas, nebeteikdamas tiek dėmesio verslui, vis dėlto išdėstė Sibiro taigoje išgirstas įžvalgas savo knygoje, pavadinęs ją „Anastasija“. Ir netrukus... Per pasaulį nusirito nepaprasta informacijos banga!

Šiandien serijos „Skambantys Rusijos kedrai“ knygos yra išverstos į 20 skirtingų pasaulio kalbų ir sėkmingai parduodamos Europoje, Amerikoje ir Azijoje. Jos tapo naujo gyvenimo būdo pradžia nemažai daliai žmonių, o nuolat knygose skambančios kelios kertinės idėjos: „Protėvių kultūra“, „Giminės sodyba“ ir „Meilės erdvė“ paliečia ir jaudina mokslininkų, filosofų, religinių veikėjų, politikų ir paprastų žmonių širdis bei protus.

Kad prie šio reiškinio prisiliestumėt, reikia tikrai nedaug – tiesiog tas knygas perskaityti.2021-04-19

O man patiko. Ir patiks visiems kas bent kiek domisi gamta, magija ir gal truputį ezoterika.

2021-04-16

Ši knyga kitokia, ir atsiliepimų (užsienio puslapiuose) yra daugiau neigiamų, nei teigiamų. Tačiau mane sudomino aprašymas. Aš suprantu, kodėl kai kuriems žmonėms gali kilti problemų suvokiant Anastasijos idėjas ir taikomas metodikas kaip faktus. Ji pateikia gerą mintį: „mokslas dar neišrado nieko, kas dar nebuvo sukurta ir (arba) jau egzistuoja gamtoje“. Šią knygą reikia skaityti atvira širdimi.. Tam tikrais momentais buvau skeptiška, tačiau tai natūralu, ypač nūdienos technologijų pasaulyje.

Parašykite atsiliepimą apie "Anastasija. Tavo giminės energija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Ezoterinės ir astrologijos knygos

Vladimir Megre parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Anastasija. Tavo giminės energija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Anastasija. Tavo giminės energija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Anastasija. Tavo giminės energija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Anastasija. Tavo giminės energija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vladimir Megre tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Anastasija. Tavo giminės energija" perkama kartu