0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Andrius Oleka-Žilinskas, Balys Sruoga ir kiti

  • Nuolaida knygai -27%
Kaina internetu: 4,39 €
Kaina knygyne: 6,01 €*
Sutaupote: 1.62 € (27%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Andrius Oleka-Žilinskas, Balys Sruoga ir kiti


2021-07-31 4.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Andrius Oleka-Žilinskas, Balys Sruoga ir kiti" aprašymas

Petronėlė Česnulevičiūtė (1925–2011) – literatūros ir teatro tyrinėtoja knygoje sugrįžta prie 1929–1934 m. įvykusios lietuvių teatro reformos, kurią inicijavo ir įgyvendino režisierius Andrius Oleka-Žilinskas ir Balys Sruoga. Tačiau ši knyga yra ne vien tik apie teatrą. Knygos autorė, pasitelkusi gausią dokumentinę medžiagą, – laiškus, dienoraščius, to meto spaudos straipsnius atskleidžia plačią ir autentišką to meto Lietuvos politinio-ideologinio, socialinio ir kultūrinio gyvenimo panoramą, leidžia nauju žvilgsniu pamatyti ir įvertinti žinomus faktus bei reiškinius.Parašykite atsiliepimą apie "Andrius Oleka-Žilinskas, Balys Sruoga ir kiti"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Andrius Oleka-Žilinskas, Balys Sruoga ir kiti, kurią skaitytojams dovanoja Petronėlė Česnulevičiūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Petronėlė Česnulevičiūtė su knyga Andrius Oleka-Žilinskas, Balys Sruoga ir kiti jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Andrius Oleka-Žilinskas, Balys Sruoga ir kiti patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Petronėlė Česnulevičiūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Andrius Oleka-Žilinskas, Balys Sruoga ir kiti palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Andrius Oleka-Žilinskas, Balys Sruoga ir kiti" perkama kartu