0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Anekdotai apie medžioklę su Raimondu Šilansku (DVD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 8.4 SoldOut

Knygos "Anekdotai apie medžioklę su Raimondu Šilansku (DVD)" aprašymas

Gydytojai įspėja. Anekdotai neturi galiojimo laiko. Anekdotai neturi galiojimo vietos. Anekdotai tinka Visiems. Vienintelis anekdotų šalutinis poveikis - juokas, krizenimas, kvatojimas, ilginantis Jūsų gyvenimą. Kaip ir medžioklė. Ji neapsiriboja vien šautuvu, taikikliu ir žvėrimi. Tai ištisa kultūra ir gyvenimo būdas su savo liudnais ir linksmais nutikimais. O kas gali but geriau už gerą, linksmą anekdotą? Nebent tai, kad jis bus apie medžioklę, o pagrindiniam vaidmeny bus pats anekdotų karalius Raimondas Šilanskas.

Trukmė: 103 min
Įgarsinimo kalbos: lietuvių
Regionai: 2 ir 5


  • Autorius:
  • Leidėjas: Tauro ragas
  • Išleidimo metai: 2009
  • ISBN ar kodas: DVD-ANENKDOTA

Parašykite atsiliepimą apie "Anekdotai apie medžioklę su Raimondu Šilansku (DVD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Anekdotai apie medžioklę su Raimondu Šilansku (DVD)", kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga "Anekdotai apie medžioklę su Raimondu Šilansku (DVD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Anekdotai apie medžioklę su Raimondu Šilansku (DVD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Anekdotai apie medžioklę su Raimondu Šilansku (DVD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Anekdotai apie medžioklę su Raimondu Šilansku (DVD)" perkama kartu