Grožinė literatūra už SUPERKAINĄ! Tūkstančiai knygų čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Angelas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 5.39 SoldOut

Knygos "Angelas" aprašymas

Britų autorė L.J. Ross skaitytojus ir vėl kviečia pasinerti į detektyvo Rajeno tyrimus. „Angelas“ yra jau ketvirtoji ciklo dalis. Vos pasirodžiusi pirmoji istorija „Šventoji sala“ žaibiškai tapo britiško „Amazon“ bestseleriu. Vėliau sekė ne mažiau populiarios knygos „Jovaro įduba“ ir „Hevenfildas“.

Detektyvas Rajanas šiek tiek išsiskiria iš savo kolegų, kuriuos sutinkame kitų, dabar madingų autorių knygose. L.J. Ross sukurtas personažas mažiau kovoja su vidiniais demonais, nors – neslėpkime – tokių turi. Rajenas puikiai atrodo, mėgiamas kolegų, pasižymi genialiu protu, geru humoro jausmu ir yra be galo įsimylėjęs savo sužadėtinę Aną. Pirmose trijose knygose vyriausiajam inspektoriui Rajenui teko narplioti šiek tiek susijusias istorijas, o „Angelas“ atverčia naują ir nė kiek ne mažiau šiurpią bylą.

Po ankstesnių neramumų detektyvas pagaliau atsipalaiduoja ir kartu su Ana ruošiasi pavasario šventėms. Deja, nusikaltimų tyrėjų darbas nesiderina su šventiniais laisvadieniais. Žudikai kalendoriaus nesilaiko. Rajenas vėl kviečiamas į nusikaltimo vietą didžiausiose Niukastlo kapinėse. Čia buvo aptikta nužudyta raudonplaukė angelo sparnais… Vėliau randama panaši nusikaltimo vieta, o dar viena moteris dingsta be žinios. Tyrėjų komandai Velykų atostogas teks pamiršti ir kuo greičiau sugauti naują serijinį žudiką bei nuraminti panikuojančią visuomenę.

Visų L.R. Ross knygų apie detektyvą Rajeną veiksmas vyksta itin gražiose vietose. Skaitytojui neretai kyla noras internete atsiversti nuotraukas, o pamačius vaizdus įsigyti kelionės bilietus į Jungtinę Karalystę. „Angelas“ – nėra išimtis. Įvykiai vyksta nuostabiame Nortumberlando kraštovaizdyje.

„Angelas“ apjungia visus gero detektyvo elementus: greitas tempas, netikėtos žmogžudystės, įdomūs personažai, geras humoro jausmas bei gausu netikėtumų.

L.J Ross mokėsi Londono karališkajame koledže ir įgijo teisininkės specialybę. Vėliau daug metų dirbo advokate. Savo debiutinės knygos juodraštį parašė išėjusi į motinystės atostogas. Autorę įkvėpė Lindisfarno salos kraštovaizdis. Galiausiai moteris nusprendė netęsti teisininkės karjeros, o imtis savo viso gyvenimo svajonės bei tapti rašytoja. L.J. Ross knygose pasakoja apie vietas, kuriose praleido savo vaikystę, būtent todėl aplinkos aprašymai tokie įtaigūs. Autorė šiuo metu yra parašiusi jau keturiolika ciklo „Detektyvas vyresnysis inspektorius Rajenas“ knygų.

Iš anglų kalbos vertė Dalia Paslauskienė


  • Autorius: L.J. Ross
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955138617

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Angelas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Angelas", L.J. Ross. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar L.J. Ross su knyga "Angelas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Angelas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė L.J. Ross. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Angelas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Angelas" perkama kartu