0

Angelas

Kaina Internetu: 9,99 €
Kaina Knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Angelas

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 288
  • ISBN ar kodas: 9789955138617

2020-08-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Britų autorė L.J. Ross skaitytojus ir vėl kviečia pasinerti į detektyvo Rajeno tyrimus. „Angelas“ yra jau ketvirtoji ciklo dalis. Vos pasirodžiusi pirmoji istorija „Šventoji sala“ žaibiškai tapo britiško „Amazon“ bestseleriu. Vėliau sekė ne mažiau populiarios knygos „Jovaro įduba“ ir „Hevenfildas“.

Detektyvas Rajanas šiek tiek išsiskiria iš savo kolegų, kuriuos sutinkame kitų, dabar madingų autorių knygose. L.J. Ross sukurtas personažas mažiau kovoja su vidiniais demonais, nors – neslėpkime – tokių turi. Rajenas puikiai atrodo, mėgiamas kolegų, pasižymi genialiu protu, geru humoro jausmu ir yra be galo įsimylėjęs savo sužadėtinę Aną. Pirmose trijose knygose vyriausiajam inspektoriui Rajenui teko narplioti šiek tiek susijusias istorijas, o „Angelas“ atverčia naują ir nė kiek ne mažiau šiurpią bylą.

Po ankstesnių neramumų detektyvas pagaliau atsipalaiduoja ir kartu su Ana ruošiasi pavasario šventėms. Deja, nusikaltimų tyrėjų darbas nesiderina su šventiniais laisvadieniais. Žudikai kalendoriaus nesilaiko. Rajenas vėl kviečiamas į nusikaltimo vietą didžiausiose Niukastlo kapinėse. Čia buvo aptikta nužudyta raudonplaukė angelo sparnais… Vėliau randama panaši nusikaltimo vieta, o dar viena moteris dingsta be žinios. Tyrėjų komandai Velykų atostogas teks pamiršti ir kuo greičiau sugauti naują serijinį žudiką bei nuraminti panikuojančią visuomenę.

Visų L.R. Ross knygų apie detektyvą Rajeną veiksmas vyksta itin gražiose vietose. Skaitytojui neretai kyla noras internete atsiversti nuotraukas, o pamačius vaizdus įsigyti kelionės bilietus į Jungtinę Karalystę. „Angelas“ – nėra išimtis. Įvykiai vyksta nuostabiame Nortumberlando kraštovaizdyje.

„Angelas“ apjungia visus gero detektyvo elementus: greitas tempas, netikėtos žmogžudystės, įdomūs personažai, geras humoro jausmas bei gausu netikėtumų.

L.J Ross mokėsi Londono karališkajame koledže ir įgijo teisininkės specialybę. Vėliau daug metų dirbo advokate. Savo debiutinės knygos juodraštį parašė išėjusi į motinystės atostogas. Autorę įkvėpė Lindisfarno salos kraštovaizdis. Galiausiai moteris nusprendė netęsti teisininkės karjeros, o imtis savo viso gyvenimo svajonės bei tapti rašytoja. L.J. Ross knygose pasakoja apie vietas, kuriose praleido savo vaikystę, būtent todėl aplinkos aprašymai tokie įtaigūs. Autorė šiuo metu yra parašiusi jau keturiolika ciklo „Detektyvas vyresnysis inspektorius Rajenas“ knygų.

Iš anglų kalbos vertė Dalia Paslauskienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu